Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szaporodtak szaporodtak...

Miért szaporodtak szaporodtak az okádék vélemények (és emberek) a Facebookon?

Figyelt kérdés

Akármilyen cikket látok, az alatta lévő kommentek rendszerint undorítóak, okádék megfogalmazással, minősíthetetlen stílusban. Értem én hogy manapság már mindent szabad, de mostmár feltűnően sok a gyűlölködés, nekem fáj olvasni, tökre lehúz, pedig nem is rólam van szó. Én ha valakit nem kedvelek, szimplán tovább görgetek, nem állok le mocskolódni, hogy "ki a f.szt érdekel ez a senkiházi k.rva", "minek ment oda ez az ostoba véglény", "kinek szép ez az ocsmány nő, olyan mint a s.ggem kifordítva" (egyébként ezeket általában az "aranyos nyugdíjasaink" írják, tömérdek helyesírási hibával, MINDENT CAPSLOCKKAL) simán le k.rva anyáznak bárkit, vagy b.sználak és társai egy egy nő képe vagy cikke alatt a lovagias férfiaktól.

Más is észrevette már? Mondjátok, hogy léteznek még normális emberek, nem csak ez a sok szennyet okádó, besavanyodott magyar ember. Gondolkodtam már szégyenfal létrehozásán is, kirakni képpel, miket írogatnak, de azok a fránya személyiségi jogok. Mert ugye nekik bármit lehet írni, felelősségre vonni nem lehet érte. Jó kis szólás szabadság. Szerintetek jó lenne, ha lehetne muteolni embereket emiatt? (tehát nem írhatna kommentet, bejegyzést x ideig, ha nem tudja normálisan megfogalmazni). Én már azon is gondolkodtam, hogy amint befejezem a sulit, és nem kell lesnem az egyetemi és tanulós csoportot, le is törlöm magam. De azért van ami miatt hianyozna.

21L



2021. febr. 9. 12:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt látom én is. Kapuzárási pánik, ugyanúgy megvan férfiaknál is, csak náluk más módon jelentkezik.
2021. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!