Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért szaporodtak meg mostanáb...

Miért szaporodtak meg mostanában az összeesküvés-elméletek?

Figyelt kérdés
Lépten-nyomon ebbe botlok mostanában, a koronavírussal kezdve a kormányokon keresztül az éghajlatváltozásig, meg a lapos földig. Olyan oldalakba botlom, amelyek olyan cikkeket, véleményeket írnak le, amelyeknek semmilyen valóságalapja nincs, mégis több tízezres, százezres vagy akár milliós követéseik vannak. Az emberek ennyire szeretik azt hinni, hogy a világon minden hazugság és mindenre keresnek egy légből kapott magyarázatot?
2020. júl. 30. 12:12
 1/4 anonim válasza:
100%
Azért botlasz mostanaban ilyenekbe, mert elkezdett érdekelni, régen valószínűleg leszartad az ilyeneket és simán tovább görgettél. Mindig is voltak és lesznek is ilyen elméletek, a korona most csak rátett egy lapáttal, de szerintem nem olyan vészes a helyzet.
2020. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én az esküvőm óta össze vagyok esküdve a feleségemmel, talán ez lehet, nem tudom
2020. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert a hivatalos verziók màr nem annyira hihetők.Így volt ez a JFK üggyel is,szeptember 11.Aztán kiderült a konteóknak többvalóság alapja van,mint amit hivatalosként az orrunk alá dörgöltek
2020. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok a felesleges, de kártékony szellemi kapacitás a világban.
2020. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!