Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a múlt században élnél,...

Ha a múlt században élnél, párbajoznál egy hölgyért vagy a becsületedért?

Figyelt kérdés
A kérdés magától értetődően fikció, és nem is feltétlenül arra irányul, hogy egy olyan korban, amikor ez elvárt volt, te hogy viselkedtél volna, hanem hogy a te felfogásodhoz közel állna-e egy ilyen megoldás, mikor ebben a mostani világban már nem szokás a sérelmeinket ilyen módon tisztázni.
2021. febr. 9. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, a legkevésbé sem áll közel hozzám.
2021. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Had legyen igaza ha ennyire fírtatná xd
2021. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2021. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha életem szerelme, akkor igen, még szép és nyernék is!
2021. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Naív xd
2021. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minek párbajozzak érte? Nem egy tárgy. Vannak önálló gondolatai, érzelmei, majd választ. Ha engem akar, akkor is engem választ, ha van még egy udvarló, ha pedig nem engem akar, akkor azután pláne nem fog engem választani, hogy megöltem a szerelmét.


Becsület meg... A fiktív fogalmak egyike, amikből erkölcsi felsőbbrendűséget generálnak az emberek, jórészt pont olyanok, akik a saját szabályaik szerint se érdemelnék ki. Szóval, nem, nem izgatna. Pláne, ha nem lehet egy vitaverseny keretében, racionálisan megvédeni az igazamat, amihez lássuk be, több kompetencia kell, mint felfokozott érzelmi állapotban, vaktában kaszabolni vagy lövöldözni.

2021. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Huuuu utolso, te milyen nagyon okos vaaaagy!!! :O


(Tessék egómágus, úgyis ezért írtad ide a kommented, mehet az ejakulálás önmagad ((fiktív)) IQ felsőbbrendűségére.)

2021. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(Csak leírtam a véleményem. Vadidegenek előtt minek tapsoltassam magam? Miért lenne mérvadó a dicséretük vagy az utálatuk?)
2021. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert az elő sem fordulhat, hogy önnönmagad nárcizmusának szólt (de).
2021. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!