Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek trollnak az...

Miért néznek trollnak az emberek itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Szóval én itt dumálgattam már emberekkel a személyiségemmel kapcsolatban. És már nem tudom hányan néztek trollnak. Pedig én nem trollkodok, tényleg ilyen vagyok. Ez itt ilyen paranoia, hogy mindenki troll?

#gyik #személyiség #Gyakoris troll
2021. febr. 10. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom. De már engem is kétszer néztek trollnak. Egyszer a nevem miatt, máskor meg a kérdésem miatt.

Igen, ezek szerint sok itt a troll, ezért néznek trollnak ártatlan embereket.

2021. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Az igaz, hogy sok a troll, de az sem épp százas aki mindenkit kamunak és trollnak állít be. Olyanokat akikről mindig rendre kiderült, hogy mégsem, mert vagy én vagy más beszélt az illetővel. Amúgy sokan a rossz tapasztalat miatt néznek téged is vagy mást azonnal trollnak. De tapasztalat ide vagy oda akkor sem normális, hogy mindenkit egy kalap alá vesznek. Rá kell hagyni az ilyenre. Ha az a legnagyobb öröme, hogy ezt hozzád vágja hát legyen. Beszélj azokkal akik normálisak.
2021. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Legtöbbször azok nézik nézik a másikat trollnak,akik tényleg azt csinálják.Az ő agyukban csak ez van.Tudom,mert én is csináltam,nem olyan régen,jó sokáig,csak nem itt,hanem a Filmkatalóguson.Én is mindenkibe már csak azt láttam,azt hittem,hogy ha én csinálom,akkor biztosan a másik is csak azt csinálhatja velem.
2021. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2021. febr. 10. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Jézusom mi ez a gyenge trollkérdés!?
2021. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gyenge? Ez egy fontos téma.
2021. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Nyugi, kérdező, itt már mindenki Balázs. :D
2021. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom sokan engem sem szeretnek és van egy valaki aki egyenesel gyûlöl szval passz.
2021. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4.:Szívesen! :)
2021. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#7 voltam már ő is...
2021. febr. 11. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!