Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérdeznek valamit az...

Miért kérdeznek valamit az emberek, ha nem tudják elfogadni a rá érkező választ?

Figyelt kérdés
Több kérdésnél is felfigyeltem arra, hogy a kérdező a válaszolókkal "harcol" a saját kérdése alatt. Az ilyen ember miért érzi úgy, hogy meg kell kérdeznie dolgokat? Úgyis kiáll a saját igazáért és úgyis csak az lesz az egyetlen elfogadható válasz. Ez nem is zavarna meg értem, hogy sokszor kell az önmegerősítés. Sok mindenkivel előfordul, hogy nem tetszik a válasz a kérdésére, de a legtöbben csak megköszönik és nem vitatkoznak. Számomra ez olyan ellenszenves és érthetetlen.

2021. febr. 11. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem... ez nem egy vitafórum, hanem az lenne a funkciója, hogy vki nem tud dönteni egy kérdésben, felteszi, meghallgatja a válaszokat, aztán dönt. Nyilván ha vki hótt hülyeséget ír meg beleprojektál a saját megkeseredettsége miatt olyanokat a válaszba, amik köszönőviszonyban sincsenek a valósággal, arra lehet reagálni. De azt én sem értem, amikor vki kérdez vmit, a többség ad neki egy választ, ami neki nem tetszik, erre bevágja a durcit, és elkezdi, hogy "hülyék vagytok", "hisztiztek" - pl. mint a 38 vagy hány éves pasi, aki 15 éves csajjal akar smárolni, pár nappal ezelőttről a felnőtt kapcsolatok rovatról.
2021. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Már nem találnám meg szerintem, de ha látok ilyesmit, akkor elküldöm! :D
2021. febr. 11. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!