Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan kérdések, amikre...

Vannak olyan kérdések, amikre teljesen máshogy válaszolnál Istennek, mintha bárki más a világon kérdezné?

Figyelt kérdés

Például valaki megkérdezné, hogy hogy vagy és adnál neki egy választ... de ha Isten kérdezné meg, akkor neki olyat mondanál, amit senki másnak a világon. Pl. 100%-osan őszintén nyílnál meg neki, teljes bizalommal vagy ilyesmi?

Hogy képzelnéd el az interakciódat Istennel?



2019. dec. 24. 03:03
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Persze,

Megkérdezném ha van és volt is akkor eddig mit csinált,a maldiv paradicsomban élvezte az izeket?

2019. dec. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már Isten előtt sem mersz őszinte lenni, akkor mégis kivel??
2019. dec. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Egyes vagyok,köszönöm a 0 % ra való lehúzást az igaz mondásomért...
2019. dec. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem válaszolnék mást. Az egyetlen különbség, hogy senkit sem ütnék meg, ha elém állna random. Őt viszont igen.
2019. dec. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Blade Bone ***** válasza:
Talán azt tudnám elképzelni, hogy részletesebben, de kb éppúgy mint egy jó barátomnak... Egy idegennel szemben nem is fognak eszembe se jutni olyan dolgok, amiket elmondanék, mert távolságtartó vagyok, nem zárkózott persze, de nem ugrok fejest amíg nem látom, hogy van e víz a medencében...
2019. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Az emberek 99 százalékát nem vetem meg, Istent viszont igen. A keresztény isten, a gőg, önimádat és gonoszság istene, ilyen entitás felé pedig nincsen mondanivalóm.
2019. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha bárki nekem szegezné a kérdést, hogy létezik-e isten, habozás nélkül nemet mondanék. Ha Isten kérdezné ugyanezt, aligha mondhatnék nemet.
2019. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

1. Egy isten nem kédi, hogy vagyok, mert tudja.

2. Az isten mindent tud, ezért nem kérdez semmit.

3. Mégis honnan tudhatnám, hogy aki kérdez, az valójában isten?

2019. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
" Mi lehet kellemesebb, mint egy olyan barát, akivel úgy mersz társalogni, mint önmagaddal? "
2020. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, fura elképzeléseid vannak a barátságról. Én legalábbis nem szoktam megfenyegetni, és megkínozni a barátaimat. Arra sem szoktam kérni őket, hogy alázkodjanak meg előttem.
2020. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!