Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon izgulós, félős tipus...

Nagyon izgulós, félős tipus vagyok. Valakinek sikerült már ezen a tulajdonságán változtatnia? Ha igen akkor hogyan lehetne erről leszokni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nehezen. Ez egy alaptermészet.

Bár ha pl vizsgák miatt izgulsz akkor minél több akadályon tulvagy, annál könnyebb lesz leküzdeni az izgulást a kovetkezőnél.

2021. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a testedzés sokat segít, lebontja a túl sok stresszhormont. Már néhány (mondjuk 20) felülés, guggolás, fekvőtámasz után is érezheted a hatását. Nem kell sokat csinálni, de a rendszeresség nagyon fontos. Nekem így sikerült.
2021. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a testedzés az azért segít,de én fejben próbálom főleg eldönteni meg önbizalmat adni,egyfajta ,,egót",magabiztosságot még inkább bebeszélni,csak ugye ez azzal jár,hogy meg van ez az 50% lesz@rom hozzáállás:/ Utálom egyébként,minden előtt izgulok ami engem érint,meg remeg a kezem,néha fáj a hasam. De még 10.ben egy tanáromnál ugy próbáltam legyőzni h folyamatosan jelentkeztem felelni,meg sokszor mehettem is,viszont valahogy így is hogy pozitív impulzus ért,még úgy sem volt sikeres magánakció:/ Meg ha legalább az emberekkel lett volna a baj,hogy ott vannak,örültem ha nem figyeltek,de ha ketten lettünk volna is izgultam volna.
2021. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pár éve kezdett el kialakulni, amikor nagy volt a bizonytalanság bennem, most csökken azzal hogy stabilabb helyzetet teremtettem magam.

Az egyetemen utolsó vizsga lehetőség előtt úgy izgultam, hogy pánikroham jött rám.

2021. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt egy sétagalopp, és még bőven van hová fejlődni, de nekem az segített, hogy kikerültem a komfortzónámból. Sokat voltam emberek közt, eljártam edzeni, jobban figyeltem magamra. Mert minél több akadályt küzdesz le, annál könnyebb lesz onnantól.

Csak tényleg foglalkozni kell vele, nem szabad hagyni, hogy nagyon eldurvuljon. Akkor kaptam észbe igazán, hogy ez így nem lesz jó, amikor jogsis vizsgám előtt pánikrohamom volt.. szóval kell hozzá kitartás és eltökéltség, de nem lehetetlen!

2021. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert aztán csomó lehetőség elszalasztódik,ha a tanulmányt nézzük,ha a munka-karrier területét,vagy a kapcsolatkialakítást,és azért ne hogy már egy ilyen miatt,csak a sz.rabbik varriációt kapjuk meg. Én is már várom,ha tudok menni egyemre,hogy menjek,mert egyedül egy ismeretlen városban ismeretlen emberek között teljesen más lesz.
2021. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!