Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az extrovertáltak nem tudják...

Az extrovertáltak nem tudják elviselni ha valamilyen érzelmet titkolsz?

Figyelt kérdés

Én rendszerint a fáradtságomat próbálom titkolni és ugyanolyan energikus magabiztos hangnemben beszélni mint amikor nem vagyok fáradt.


Nem tudom mi sülhet el ilyenkor rosszul, de valahogy mindig furcsán, olykor bunkón reagálnak.


Az extrovertáltaknak muszáj átlátniuk rajtad, mik a gondolataid, motivációd, személyiséged, értékrended stb? Mindent tudni akarnak rólad?


2021. febr. 11. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, az extrovertált nem ezt jelenti.
2021. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Minek kell általánosítani?

Extrovertált vagyok (ha már mindenképp a két végletet kell nézni), és hidd el, a barátaim és kollégáim érdekelnek, a többi ember egyáltalán nem, de őket se kényszerítem semmire. Ha megnyílnak, megnyílnak, ha nem, akkor nem.

Lehet szimplán bosszantod őket az általánosító és lenéző stílusoddal.

2021. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút nem extrovertált-introvertált kérdése. Azért viszonyulnak hozzád furcsán, mert furcsán viselkedsz. Valamit nem jól "játszol", a többiek meg érzik hogy valami off rajtad, de nem tudják megfogni, hogy mi az. Az ember ösztönösen figyeli az egész képet, a mimikát, a hanglejtést, a testtartást, ezernyi apró dolgot, valami nálad ütközik abban hogy hogy érzed magad és minek akarod láttatni magad. Persze hogy felidegesíted őket, ha azt érzik hogy sumákolsz, de nem tudják, hogy miben :D
2021. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3


Kapják be. Ha nincs bizonyítékuk semmire akkor mire föl? Ilyenek az extrovertáltak?

2021. febr. 11. 16:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd csak, troll vagy vagy csak ostoba? :)
2021. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5


Szerintem egyik sem. Feltettem egy kérdést te meg terelsz.


Számomra megdöbbentő, hogy ha a másikról semmit nem tudsz, csak azt, hogy valami off, akkor feljogosítva érzed magad, hogy utáld őt. Ez gusztustalan.

2021. febr. 11. 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltam a kérdésed, csak túl hülye vagy ahhoz, hogy megértsd. Ez nem terelés, hanem ténymegállapítás. Teszem ezt introvertáltként, szóval gratulálok, nem csak az extrovertáltak, hanem az introvertáltak sem tudnak elviselni <3 Nyilván a világgal van gond és nem veled :)
2021. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

9


Még nem hordtam el senkit.


Csak egy kérdés volt.


De látszólag valóban ők akik előítéletekre alapozva utálkoznak.

2021. febr. 11. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
LOL
2021. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vírus is az exik miatt van. És ha nem lennének extrovertáltak, a többi ember nem volna halandó. Ugye.
2021. márc. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!