Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kiderülne rólad, hogy van...

Ha kiderülne rólad, hogy van valamilyen természetfeletti erőd, vagy különleges képességed, mit kezdenél vele?

Figyelt kérdés

Dicsekednél vele mindenkinek, vagy inkább titkolni próbálnád?

Büszke lennél a képességedre, vagy szégyellnéd?

Sokszor használnád?

Illetve használnád egyáltalán?

Jó vagy rossz célokra fordítanád az erődet?

Milyen tetteket hajtanál végre?

Milyen képességet választanál, ha csak egy valamit lehetne?



2021. febr. 12. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%
Én eltitkolnám és csak jóra használnám. Ha kitudódna hogy képes vagyok valamire, valamilyen képességem van akkor cirkuszban mutogatnának én meg senkinek nem leszek a cirkuszi majomja.
2021. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#9 ukrán, oroszul Aleksandr lenne, van ahol azt használom, ugyanis ezt a nevet kaptam. Latin betűkkel vagyok fent facebookon egyébként ;)
2021. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Imádom az ilyen oroszországba utaztam,ott születtem kamu ukrán/oroszokat,akik bemagoltak 3 mondatot. 😂😂

Mellesleg ha nekem ilyenem lenne,attól függ,hogy mi az.

Így nem túl sok mindent lehet mondani. Nagyon szűk a lehetőség. Ezzel még nem mondtál semmit. Akinek szuperképessége van,azt nem lehet eleve "csesztetni",és nem is érdekli,mert szuperereje van,és bármikor kitörli a memóriáját az embereknek... Kicsit bovebben? Bár irreálisnak tartom a kérdést,de na,mégiscsak.

2021. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem születtem Oroszországba. Ukrajnában pedig több mint 150 ezer magyar él, egyikük vagyok én is. A 90-es években született gyerekeknek hiába adták volna pl a Sándor nevet a szüleik (mint nekem), az ukránok lefordították ukránra, no így lettem Oleksandr. Javaslom tájékozódj egy kicsit, mielőtt butaságokat írsz mert magadat járatod le.
2021. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17%
Jólvan Oleksandr. Én hiszek neked :DDDDD
2021. febr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 October15 ***** válasza:
Ha lehet választani akkor én RTX 3090-eket akarok tudni előhúzni a semmiből. XD Lehet 1 év múlva már teljesen haszontalan lenne de 1-2 ház ára össze jönne addigra. XD
2021. febr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kombinálnál a megváltom a világot és a hatalmat szerzeket. Híressé tenmém magam, és mindenkit aspirituális normák betartására "kényszerítenék", tanítanék és tanítókat tanítanék. Ha én vagyok legfelül, gyerekjáték átformálni a rendszert, közben a szupererőmmel biztosítva lennék az önző emberektől.
2021. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!