Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért izgatja annyira a nőket...

Miért izgatja annyira a nőket a szőr?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni.

2021. febr. 13. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindenkit izgat. Engem pl. zavar, nem egy majommal akarok hemperegni. Más meg azt mondja, milyen férfias... Különbözőek vagyunk.
2021. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Evolúciós ösztön. A szőrzet növekedése a pubertáskorral jár együtt, biológiailag minél több a tesztoszteron (nemi hormon), annál szőrösebb az illető. Tehát a szőrzet mennyisége és minősége egy valós képet ad a gazdája hormonális helyzetéről, egészségéről.
2021. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

2-es, akkor a férfiakat is izgatnia kéne.


Meg nőként engem is.

2021. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

2

Miért kellene, hogy a férfiakat is felizgassa? A női nemre egyáltalán nem jellemző a nagyobb mennyiségű tesztoszteron, ergo a szőrzet sem. Pontosan ezért kedveli a legtöbb férfi a szőrtelen nőket.

Rengeteg evolúciós maradványunk van, amit a modernkori társadalmi norma felülír. Nem szükséges, hogy mindenki kedvelje a szőrzetet, de a legtöbb nő kedvelni fogja.

2021. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Noies no vagyok, de miota az eszem tudom, taszitott a szor. A kimondottan csupasz mellu es kicsit szoros ferfiak tetszenek.
2021. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"A szőrzet növekedése a pubertáskorral jár együtt"


De ez nőknél is így van. Ha felhozod az evolúciót meg a pubertást, akkor nem mondhatod, hogy ez az egyik nemre igaz, a másiknál meg a modernkor felülírja ezt.

2021. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Férfiként engem izgat a nőkön. Ha olyan az öle, mint egy szép kozák kucsma, az az igazi! :)
2021. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hozzá nem nyúlnék egy szőrös férfihoz.
2023. ápr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!