Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ütött belénk mai férfiakba?...

Mi ütött belénk mai férfiakba? Miért ritka az ilyen kisugárzás a mai férfiak között?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=35piJvqIFGQ


Férfiként ezt a Lugosi Béla interjút nézve olyan érzésem van hogy valami hiányzik sokunkból (és még csak rajongó se vagyok, csak ráakadtam erre az interjúra). Nem pusztán a szokásos "tiszteld a nőket" mantrára gondolok. A papucs is tiszteli a nőket, még sincs meg benne az ami Lugosiban meg volt. Csendes erő? Higgadt önbizalom? Belső harmónia? Vagy a tény hogy sok más férfival együtt megjárta a frontot és a halállal szembenézés ráébresztette őket mi az ami fontos az életben és ezért földhöz ragadtabbak lettek?

Mi kéne ahhoz ma hogy több ilyen ember legyen a vegán soyboyok és az Instán és OnlyFans-en az önbecsülésüket (utóbbin a pénzüket is) feladó simp-ek helyett?



2021. febr. 13. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Személyiség zavarok. Köszönjük a nőknek. Nem azért,mert a felnőtt férfi ilyen,meg olyan,hanem már úgy születik,hogy ahova kerül,ott gyerekként már rosszat tapasztal,mert nem nevelik normálisan a kölyköket,nem tanítanak nekik semmit,aztán mindenféle eltorzulások vannak. Ma már helikopter nemű is lehetsz például... Lelki intelligenciája a nőknek sincs,és nekik sem alakul ki semmi hamarab. Náluk is van baj,nem csak nálunk férfiaknál.
2021. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, te szívesen kefélnél Lugosi Bélával?
2021. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

14:34

Miért kéne melegnek lenni ahhoz hogy az ember elismerje egy másik férfi pozitív tulajdonságait?

2021. febr. 13. 14:52
 4/7 A kérdező kommentje:
De hogy megnyugodj a riportert helyes nőnek találom.
2021. febr. 13. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Ja, hogy te férfi vagy.

Akkor meg nem is értem, miért foglalkozol más férfiakkal.

2021. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálom, hogy csak két debil válaszolt.


Az emberek elvesznek a civilizáció káros hatásai között. Nulla önismeret. Ez nőknél is van csak minden embernél máshogy nyilvánúl meg.

2021. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%

Akkor más hatások érték a felnövő fiúkat, erősebb férfias minta volt, amit követni lehetett. Viszont a mai nők sem ilyen kis esetlen aranyoskák, mint a videóban látszik. Nekem több kolléganőm is van, akik harsányan kikérik maguknak, és úgy beszélnek: f.szom, g.eci. Ők hol vannak a vidóban látott hölgyhöz képest? Mindkét nem torzult.

Én a napokban gondolkoztam hasonló dolgon, a régi amerikai filmek hősei jutottak eszembe, Bogart, Wayne, Connery stb. Ők nyugodtak voltak, karizmatikusak, acélos tekintet jellemezte őket, mély hang, de az akkori nők is törékenyebbek voltak. És szerintem akkor jobban értékelték egymást a nemek. Ma sokan úgy állnak a másikhoz, hogy könnyen cserélhető, ezért vagy azért béna nő/pasi.

2021. jún. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!