Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen típusú ember a példakép...

Milyen típusú ember a példaképed? És ezzel szemben te milyen vagy?

Figyelt kérdés
Légyszi komoly válaszokat kérek, aki úgy érzi nem hozzá szól a kérdés, az ne írjon.

2021. febr. 13. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Felnézek a bátor kötelességtudó emberekre, de én sokszor gyáván megfutamodtam, amikor tudtam, hogy helyesen kellene cselekednem. Próbálok változni.
2021. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

egy rocksztár, aki a drogfüggőségből és az alkoholizmusból józan életű családapa lett. ötvenes éveiben van, meghatározta a gyerekkorom (főleg a zenével). 2 gyerekes apuka, boldog házasságban jelenleg. Duff McKagan.

ezzel szemben én nő vagyok, mentális hulladék,de hatalmas reményt ad nekem, ezért példakép számomra. (A másik eshetőségre ott van Enya: egy kastélyban él, egyedül a macskáival, és ez sem poénból írtam.)

2021. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!

12 nagyon tetszik amit írsz!

2021. febr. 13. 18:03
 14/16 anonim ***** válasza:

Jézus krisztus.

Én nem vagyok annyira fejlett.

2021. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az én példaképem egy bátor, erős, kitartó, hűséges, rettenthetetlen ember volt. Hasonló problémái voltak, mint nekem, de mégis nagyon sokra vitte és nem sok hiányzott volna neki ahhoz, hogy megvalósíthassa minden álmát. Szomorú vagyok miatta, hogy végül nem sikerülhetett neki.

Szinte biztos, hogy én még csak a közelébe sem fogok érni annak, amit ő véghez vitt, viszont igyekszem mindig olyan lenni, mint amilyen ő volt. :)

2021. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én példaképeim hazaszerető, bátor emberek voltak, akik nem féltek kiállni a meggyőződésük, hitük mellett, felszólaltak a kommunista rendszer ellen, következetesség, bátorság jellemezte őket. Hitük miatt a meghurcoltatást, szenvedést is vállalták, példamutató életet éltek. Igazi humanista, jólelkű emberként éltek. Maximális tisztelet Nekik! (Szent II.János Pál pápa, Kéthly Anna)
2021. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!