Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik, hogy ezek a tényezők...

Létezik, hogy ezek a tényezők miatt rontottam el mindent? ☹️

Figyelt kérdés

Valószínű megbuktam a februári vizsgámon. Eléggé el vagyok keseredve azért, mert mindig jó tanuló voltam és amiből vizsgáztam jó modulzárókat írtam. Nem kifogásokat akarok keresni de szerintetek ezeknek köze lehetett a bukasomhoz?


- Vizsga előtt egy héttel athelyeztek másik munkakörbe, sokat kellett tulórázak, 10-11 órát a monitor előtt lenyomtam szünet nélkül. Mire hazaertem már nem láttam magam elé se...


-Nagyon megbantott a főnököm, mondta keressek másik helyet...


-A nőgyógyászom túlstimulalt..


Vizsga elott nagyon szétesettnek éreztem magam. Mindent elrontottam pedig tudtam volna csak izgultam is meg figyelmetlen is voltam.


2021. febr. 13. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A nogyogyaszt kifejtened bovebben? Micsinalt??
2021. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kisbabát szerettünk volna, csak a gyógyszerek túlstimulaltak, nem volt kellemes.
2021. febr. 13. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden közrejátszik. Az ember összetett lény, és rengeteg dolog hat ránk - olyan is, amiről nem gondolnánk normális esetben.


Könnyen lehet, hogy kikészültél lelkileg és energetikailag, és emiatt nem sikerült a vizsga.


De gondolom lehet javítani.

2021. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elnezest akkor. Mivel gyerek-ugyben sosem jartam nogyogyaszhoz, sosem hallottam.

Gyakorlatilag egyik tenyezo is eleg lenne boven.

2021. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kifogáskeresés.

Egy héttel vizsga előtt helyeztek át. Ha egy egyetemi vizsga lett volna, akkor lett volna másik három hónapod tanulni, ha valami egyszerűbb, akkor meg annyit kellett volna csak készülni amire egy hétvége is elég egy halovány átcsusszanáshoz.

Megbántott a főnököd és összezuhansz? Ez azért elég meredek szerintem. Mármint nagyon mimózának kell lenni hozzá, hogy ez hetekre lenyomjon.

Nyilván az egészség nehéz ügy, de ha dolgozni tudtál tőle...

A fentieknek pedig nem túl sok köze van az izguláshoz és a figyelmetlenséghez (hacsak a gyógyszereknek nincs ilyen mellékhatása)

2021. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!