Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit rontottam el? A legtöbb...

Mit rontottam el? A legtöbb nőből hamar kiábrándulok, mert beteges kötődésük következtében megfosztanak autonómiámtól.

Figyelt kérdés
Hogyan változtassak?

2016. nov. 2. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Válassz normális nőt, akinek van hobbija, vagy saját élete.

Az én barátnőm pl. imád egyedül lenni és a saját dolgaival foglalkozni, gyakran utazik hétvégente a barátaihoz, szüleihez.

Ezeket le lehet vágni pár randi után, célzottan érdemes kérdezni.

2016. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Neked mit jelent a "beteges" kötődés?
2016. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szeretek olvasni, de csimpaszkodik rajtam. Miért nem hagy olvasni?
2016. nov. 3. 01:20
 4/12 A kérdező kommentje:
#1 Igen, ez hasznos válasz.
2016. nov. 3. 01:22
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hallod barátom, szívemből szóltál. Az összes párkapcsolatom amiatt ment tönkre, hogy nem hagytak nekem életteret. Már-már elfogadtam, hogy én vagyok defektes...
2016. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz nekem leszűrni, hogy ki a "beteg".


Nem tudom, mennyit foglalkozol vele, mennyi a közös program, mennyi az érzelmi igény (ami egyezik nálatok és most nem szexre gondolok!). Mert ha az kevés neki, lehet, hogy itt a bibi. Ha Te folyton elvonulsz (az exem volt ilyen amúgy) és nem beszélgettek, nincs semmi közös, akkor ne csodálkozz, ha nem hagy békén...

2016. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Megkérdezem mindig hogyan telt a napja, mert érdekel. Figyelek, arra amit mond, nem vágok a szavába.

Talán, ha hozzámköltözne lefoglalhatná magát a házimunkával, úgyanis kitűnő házias teremtés. Esetleg egy gyermeket csinálni, hogy megvalósítsa önmagát, mivel nem érdekli csak a gyakorlatias dolgok.

2016. nov. 3. 12:57
 8/12 A kérdező kommentje:

*beteg


Akkor inkább használjuk a 'ragaszkodó' szót.

2016. nov. 3. 13:00
 9/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az átlagnál magányosabb farkas típus vagy, keresd meg a foltodat. ;)
2016. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Keresem a foltomat ;)


(Egy foltos 🐺

2016. nov. 4. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!