Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mindig a...

Miért van az, hogy mindig a legbutább legegyszerűbb embereknek van a legnagyobb hangjuk?

Figyelt kérdés

Akár a médiában, akár máshol. Aki a tudományos hátterét ismeri a dolgoknak meg csak magában nevet. De ez hogy van?

Tudom, tudom, kicsi agy nagy száj, nagy agy kis száj. Eddig oké, de a sok birka miért követi a legelső összeesküvés elméletet ami eléjük kerül?


A minep találtam egy cikket, hogy megtalálták a vakcinákban található chipek kapcsolási rajzát. Jézus istenem. ÉN, aki elektro-mechanikai hallgató csak ránéztem és tudtam, hogy micsoda. Egy vödörnyi alkatrészről beszélünk, hát basszus, ezt nem hiszem el!


Az 5G is. Mégis mi a jó édes anyukat néznek ezek, hogy csak úgy a semmitől hirtelen olyan veszélyes lesz???

a 4g nem volt veszélyes, de az 5g hirtelen már halálos veszély, és irányítani fognak vele.


Emberek. úgy hívják frekvencia :D Anno sorkatonaként híradós voltam Taszáron a reptéren. Én azért csak tudom mi az a rádió :)

az 5G a frekvenciát jelenti. 5 gigahertz. Rezonancia. A terjedő hullám rezonanciája. Eddig 4 gigahertz-et használtak, de áttértek az 5g-re, mert azon komplexebben tudnak forgalmazni. Ezt én anno 4 évig tanultam.

DE MOST, a NULLA tudású gizi néni Zuglóból megmondja, hogy azzal bizony a hőmérővel aktivált chipet irányítják bennünk.


Miért jó ez az embereknek? Mire jó ez? Hőmérő is volt eddig, és lesz is. Az uszodában naponta többször mérik a víz hőmérsékletét ugyanolyan lézeressel. Akkor senki nem volt aki azt mondta "megmérgezik vele a vizet", de most, hogy a bőr felszíni hőmérsékletét mérik vele már halálos veszély. Az eszem megáll. Valaki magyarázza már meg.

Miért kell a feszkót kelteni?


Egyedül a "nép" az aki rettegésben tart. Aki rémhíreket terjeszt.


2021. febr. 13. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy egy idézetet megjegyezz, olvasnod/ismerned kell az illető legalább 1 munkáját. Az ember pedig alapesetben olyanoktól olvas/idéz, akiket nagyra tart.


Lásd, én még emlékszem töri óráról Mussolini "Inkább leszek egy napig oroszlán mint 100 évig birka" (elnézést ha esetleg pontatlan), amivel 99.9%-ban egyetértek, de nem fogom soha idézni senki előtt, mert egyébként az nem értek egyet sem Mussolini politikájával, sem az életvitelével, és nem akarom, hogy vele egy párhuzamra hozzanak.


De ha már nagyon kötekedősek vagyunk; Ki mondta, hogy idéztem tőled? Tudod, az idézethez idézőjel is kell.


"Te sem elhetsz különb, ha nem létező mondatokat idézel tőlem. Látod, látod? " /Kérdező/


Na ez idézet volt.


8as voltam.

2021. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!