Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vörös férfiak, titeket is...

Vörös férfiak, titeket is csúfoltak már a hajatok miatt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez simán szokás 10 éves korig. De csak annyira, mint ha valaki szemüveges.
2021. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban vörös voltam, de sosem csúfoltak, sőt kedvelték.
2021. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert láttam már olyat, hogy valakit ez nagyon megviselt, és nyomot hagyott benne.
2021. febr. 15. 15:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vörös haj az szexi.
2021. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem igen, pedig meg csak voros sem vagyok. Szokes-barnas es kicsit 1-2 szal voros, attol fugg hogy esik a feny. Es egy olyan gyerek piszkalt a legjobban akinek ugyan ilyen haha volt, sot meg durvan szeplos is volt, modell is lett... es ráadásul volt egy olyan osztalytarsam aki rakvoros haju volt.

16 eves koromig ment ez, utana sulit valtottam, nem jott elo, szvl sajnos a 10 eves kor sem stimmel elso valaszolonal, ha az ertelmi szintjuk gyerebb es a rosszindulatuk erosebb.

2021. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

5

Teged mas miatt csufoltak akkor. Nem voltal szimpatikus, eros jellem.

2021. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vörös kutya, vörös ló, vörös ember egy se jó. -tartja a közmondás.

Én nem csúfolom őket, csak igen nagy távolságot tartok tőlük, rossz tapasztalatok alapján.

2021. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os, 5-ös vagyok, igazad van részben. Sajnos engem rendes embernek neveltek a szüleim és nem ilyen verekedős agyatlan voltam, és sosem értettem miért jó a másiknak beszólogatni és bántani. nem voltam frusztrált, normális családom volt és nem másokon kellett kiélnem a megaláztatásomat ami nem volt. Nyilván aztán az ilyen közösségi bánásmódtól én is frusztrált lettem, bár továbbra is gyerekes dolognak tartom a másik ok nélküli piszkálását, így ez nálam a túlzott igazságérzetben jelentkezik és igenis kiharcolom, hogy a tények és az objektív igazság legyen a toppon ne a baromságok. De nem is ez a lényeg, csak reflektálva arra amit írtál, sajnos mindig a rendes, visszahúzódó embereket találják be a nagypofájú prolik. Aztán néha lesnek, ha kibújuk az emberből az állat :) Csak mivel alapvetően nem olyan (nem nem erős, hanem nem paraszt) jellem vagyok, ezért néha kapom a gyerekes savat, volt hogy munkahelyen felnőtt, elvileg érett, elvileg komoly munkát végző embereketől. El is jöttem, azóta értelmesebb társaságban dolgozom és érdekes módon itt nincs ilyen és jól is érzem magam. Mert ha a munkámmal kapcsolatban kapnék keresetlen tanácsot, amit nem vagyok köteles megfogadni, akkor meghallgatom oké, de mikor bemész a munkahelyedre és 12 órából 10ben azt hallgatod, hogy vékony a karod, bvzis a hajad, (miközben edzek és rohadt jól nézek ki és a megfelelő divat szerinti a frizurám, nem meleges egyáltalán...), az sehová nem vezet és gyerekes buta szakmunkás proli rosszindulatúskodás. A saját frusztrációikat vezetik le a másikon, akár "van rajtad kalap, akár nincs".

24/F

2021. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ed Sheeran is vörös, alacsony és szeplős is, mégis a lányok odáig vannak érte. Szerintem semmi baj a vörös hajjal, főleg, ha olyan frizurát választasz, ami illik ehhez a színű hajhoz.
2021. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!