Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fontos nektek, hogy tartozzato...

Fontos nektek, hogy tartozzatok valahová? (Érzelmileg)

Figyelt kérdés

#kötődés #Valahová tartozás
2021. febr. 15. 17:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem valahol minden embernek fontos ez.
2021. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Párkapcsolatban? Nem

Közösséghez? Annál inkább

2021. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Ez a kérdés így túl homályos.

Persze, talán kivétel nélkül mindenki szeretne kötődni emberekhez, ideális esetben a családjához, barátaihoz.


Ha arra is irányul a kérdés, hogy valami tágabb közösséghez is tartozni akarnak-e az emberek, az már egyénfüggőbb. Én például nem.

2021. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Valahová mindenki szeretne tartozni, ha nem is tudatosan. Család, barátok, kisebb közösség hasonló gondolkodással.
2021. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Egy kicsit.
2021. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökre, totálisan nem.
2021. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Egyáltalán nem. Mindig is kívülálló voltam, amolyan "magányos farkas", aki egyedül szeret lenni, egyedül csinál mindent. Nemhogy nincs szükségem másokra, de kifejezetten zavar, amikor az akaratom ellenére be akarnak vonni egy csapatba, mert azt hiszik, hogy egyedül magányos vagyok vagy rosszul érzem magam, miközben épp akkor érzem magam rosszul, ha mások rám akarják erőltetni magukat.


34/N

2021. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!