Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vennél revansot/az...

Hogyan vennél revansot/az élettől milyen leckét kívánnál egy olyan embernek, aki sokat ártott neked azzal, hogy elárult érzelmileg,majd a következő kapcsolatával nagyon feltűnő kirakatkapcsolatot éltek hosszú éveken át a szemed láttára ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 03:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Öhm... Itt árulás meg hasonló nagy szavak helyett nem csak szimplán irigységről van szó?

Lépj túl.

2020. okt. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, ha irigységről lenne szó, azt írtam volna a kérdésbe.
2020. okt. 14. 03:19
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Mit ártott neked? Hogy árult el érzelmileg?
2020. okt. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

A "kirakat kapcsolat" ezesetben mit jelent, azt, hogy új kapcsolatát illetően Fb-re mindent felpakolt, te pedig - mint régi partner - Fb profilját nézegetve szenvedtetted magad? Biztosan lehet más szituáció is a "kirakat kapcsolatra", de nekem ez jutott eszembe azonnal. Mit gondolsz, mi motivál, te úgy gondolod, hogy "a kirakat kapcsolattal" is "téged akart még jobban megalázni", "megszégyeníteni" stb, nem lehet, hogy csak pusztán továbblépett és élte életét?

Egyébként ha a revans gondolata helyett a "hogyan tudnék továbblépni egy olyan, vágyott élet felé, amit szeretnék élni" gondolatai foglalkoztatnának, azok valószínűleg produktívabbak lennének.

Nem érdemes rosszat kívánni neki, mert ez a vágy fogságban tart lelkileg és nem enged el, kényszerít, hogy mindig a vélt vagy valós lelki fájdalmadra gondolj...

2020. okt. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Kettesnen van igaza, mi a faxnak nezegeted a profiljat, vagy az instajat? Te direkt szenvedteted, sajnaltatod magad, es nem akarsz tullepni. Ilyen szavak jarnak a fejedben hogy revans, bosszu, megleckeztetes. Komolyan nojj fel, es eld az eleted mint ahogy o teszi. Johogy nem fejbe lovod mert kinn a facen egy kep a csajaval. Boszorkany vagy.
2020. okt. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
*Negyesnek
2020. okt. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Én nem lehetek biztos abban, hogy profilját nézegeti vagy mi lehet a szituáció, csak a kérdés, a megfogalmazás ezt juttatta eszembe, persze lehet teljesen másképp van.

Négyes voltam.

2020. okt. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
engedd el... mar így is túl sokat foglalkoztal velük... rengeteg időt el lehet így baxni a semmire... menj tovább... semmi ertelme revanson meg hasonlíló baromságokon zsörtölődni, az élet meg közben elmegy melletted.
2020. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Soha többé nem szólnék hozzá és nem gondolnék rá, élném a kis életemet boldogan és nem megkeseredetten :)
2020. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem vennék revansot, az a kicsinyes, szánalmas kis görcsöknek való akik képtelenek feldolgozni a csalódásaikat. Én csak simán túllépek rajta, nem nézegetem közösségi oldalon, nem gondolok rá, élem boldogan az életem.
2020. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!