Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki már egy...

Van itt olyan, aki már egy ideje közösségi oldalak nélkül él?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom talán ez az oldal is annak számít valamennyire, viszont én most inkább a Facebook, Instagram meg az ilyen többi tipikus oldalra gondolok.

Egy ideje tervezek lelépni róluk én is.


Kíváncsi vagyok, hogy nektek miert és mikor jött el a pont, hogy inkább letöröltétek/felfüggesztettétek ezeket az alkalmazásokat? Jobb így?


2021. febr. 16. 01:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#5

Igen, felalltam. Mert a FB alapvetoen a maganeletedrol szol (ha fent vagy rajta). Hogy kik a barataid, ismeroseid, mik a hobbijaid, mikor hova mesz, mikor es mit csinalsz, mihez es hogyan szolsz hozza.

Ha a munkahelyed a maganeletedrol akar tudni, akkor

1. nyilvan ok az FBI

2. nyilvan ok a CIA

3. nyilvan csak sima gyokerparasztok, akik a maganeletedre kivancsiak.


Mivel az elso ket pont az en esetemben nem jatszik, a harmadik pedig nem csak torvenytelen, de undorito is, inkabb felalltam (kivetel nelkul, mindig!). Ahol nem a vegzettsegem, a gyakorlatban eltoltott eveim, a tudasom a meghatarozo, hanem a facebookon mutatott (igaz vagy hamis) maganeletem, ott en nem akarok dolgozni.


Es kulonben sincs FB-oldalam, LOL.

2021. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mar a routerbe is beallitottam, hogy blokolja a faszbuk oldalakat, hogy ne idegesitsen fol ha veletlenul rakatintok egy ilyen idiota oldalara.
2021. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!