Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érez, érzett olyat,...

Más is érez, érzett olyat, hogy az egész eddigi élete egy nagy hazugság és semmi nem igaz belőle ?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok és eljutottam erre a felismerésre. Egy betű nem volt igaz az elmúlt életemből, hazug alapokra építettem, barátaim pedig igazából sosem voltak


0-ról kell kezdenem a teljes életemet, minden törlődött. Mint mikor tönkremegy az egész számítógép, és vagy újratelepíted, vagy veszel helyette egy másikat.


A felépített kártyaváram teljesen összeomlott..



2021. febr. 16. 11:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9: Minden elromlott, minden barátom elhagyott, édesanyám meghalt, senkim nincs. Semmi cél nincs az életemben. Amit eddigi életemben felépítettem, összeomlott.
2021. febr. 17. 15:52
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez, de én bele is rokkantam. Majd idővel rájössz hogy milyen mély a nyúl ürege valójában! Világnézeted hullott szét?
2021. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy úgy. Most minden tekintetben lenullázódtam.
2021. febr. 18. 19:24
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nőkről alkotott ideálom tőrt szét sőt mindenféle ideálom. Ma már nincsenek ilyenek, mint régen. Mindenhol a kapitalizmus mehanonja zabálja fel a világot. Istenben is csalódtam, egyedül vagyunk ezen a bolygón.


12-es voltam.

2021. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!