Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak országszerte olyan...

Vannak országszerte olyan kistelepülések ahol egyedien tuskók bunkók az emberek?

Figyelt kérdés

Általánosságban a közlekedésben, boltokban stb.

Pletykálnak, rosszindulatuak,irigyek.

Mindenkiről minden tudni.

És bámulnak mint a birkák.

Tisztelet a kivetel de a többség.


Nap mint nap látni nem kimerítő belebotlani ilyen emberekbe?

Vagy tudod hogy ismer és te is őt és köszönni kell nekik pedig nem akarsz.


Nem jobb egy nagyvárosban elvegyülni?



2021. febr. 16. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Én korábban nagyvárosban jártam egyetemre. Most, ahogy a covid megjelent, átálltunk távolléti oktatásra, így hazaköltöztem. Kicsit furcsa. Kis településről van szó, kb. 5-6 000 fő lakhat itt. Nem falu, hanem kisváros. Látom egyébként, hogy valahogy illetlenül viselkednek. Van egy különbség, amikor itt bemegyek egy bankfiúkba vagy okmányirodába, meg mint amikor megyeszékhelyen. Múltkor voltam a háziorvosi rendelőben. Az egyik nővér leszidott, mivel valami papírt nem akkor adtam át, amikor kellett volna. Ordibált velem. A vicces az egészben az volt, hogy semmi tétje nem volt ennek a papírnak, és egy mondattal, 15 másodperc alatt el lehetett volna intézni. Ugyanez a helyzet a bankfiókban, az okmányirodán. Mindig ez a kiabálás. A boltban is. Mintha egy mondattal nem lehetne elintézni. Oké, megyeszékhelyen is láttam már hasonlót, de nem ez megy a nap 24 órájában, minden hivatalban, minden ügyintézővel.
2021. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem jobb a nagyváros. Jó is van abban, hogy ismer mindenki mindenkit.
2021. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész magyarországra jellemző, de a falvakra különösen.
2021. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fsms ***** válasza:
100%
Nincs, Idióták , bunkók mindenütt vannak.
2021. febr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak tuskó, bunkó emberek de talán a dél alföldi régióra ez hatvanyozottan igaz. Sok a megkeseredett, irígy ember sajnos kis országunkban.
2021. febr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Minél kisebb településen él, annál nagyobb hatalma van egy kiskirálynak, legyen orvos-aszisztens, bank-, vagy önkoritisztviselő. Megmutatják, ki az úr a háznál.
2021. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!