Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a Gyakorin van ennyi...

Csak a Gyakorin van ennyi rosszindulatú, gonosz ember, vagy a való életben is ez van ?

Figyelt kérdés

Szörnyű, mi megy ezen az oldalon, pár napja egy kommentelő ordenáré, minősíthetetlen stílusban kezdte trágár szavakkal szidni a nőket.


Ma pedig egy kérdező kezdett el kötözködni és mindenkit elküldött az anyjába, szintén ordenáré módon, trágár szavakkal. Ez már a sokadik ilyen eset és teljesen elveszítem a reménységem az emberiségben.



2021. febr. 17. 22:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokszor van hogy ki írok ide egy teljesen normális kérdést és valaki mégis bunkó mód válaszol. Sajnos a világba sok az ilyen ember én éppen ezért próbálok meg mindenkivel kedves lenni:D
2021. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

11: Van a buta troll típus, az többnyire ártalmatlan szokott lenni, de a fröcsögő, gyűlölködő trágár kommentelő sokkal rombolóbb, pusztítóbb.


A buta trollok ártalmatlanok, sokszor nevetek is rajtuk, mert ők általában nem gonoszok, nem írnak semmi sértőt, inkább komolytalanok.

2021. febr. 17. 22:33
 13/24 A kérdező kommentje:
De a feketeöves gyűlölkődő a legrosszabb mind közül.
2021. febr. 17. 22:34
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Valamelyik országban levágják a nők emlőit, hogy ne tudják szoptatni a kis gyereküket és hogy meghalljanak.



Valamelyik országban a nők nemiszervével csinálnak valamit, hogy szexelni se tudjanak.


Naponta adnak el tini lányokat k--nak.



Nálunk csak a nőket hátrányosan különböztetik meg max, amihez sajnos eléggé rászolgáltak, és a normális nők szívják meg a levét.



Szóval a világ sokkal keményebb, mint amit interneten látni."


Ja hát ezzel az erővel ne egyél, mert Afrikában éheznek.

A nők mivel szolgáltak rá?? Anyád rászolgált? De komolyan milyen duma ez? A nő az új zsidó vagy mi? Kinek hiszed magad, hogy eldönsted a "nők rászolgáltak"? Komolyan ekkora aljas, féreg dumát....ja igen rászolgáltak. Akkor vegyük elő azokat a férfiakat, akik ott hagyják a terhes feleségüket, az erőszakolókat, a sok korrupt FÉRFI politikust, a népirtás okozóit? Hoppá, ezek mind férfiak....na akkor ők milyen büntetést érdemelnének te szerencsétlen?

2021. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kérdező, csak valahol elképesztő, hogy még azzal példálózik, milyen szerencsés vagyok nőként, mert nem vágja ki a csiklóm vagy nem vágja le mellem. Azért ez már tényleg a legalja. És valószínű annyi sérelemke érte a az urat, hogy visszautasította egy nő. Az ilyen dumákat olvasva most már nem csodálkozom az olyan "sztorikon", amit idősebbektől hallottam, hogy az oroszok hogyan erőszakolták végig a kislányoktól kezdve a nagymamán át a női családtagjait. Az ilyen válaszolók valószínű élveznék ezt.

Rászolgál...az. Undorító.

2021. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azért van több gyűlölködés, mert nem törlik már az általánosító, gyűlölködő kérdéseket és válaszokat.
2021. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy a való életben is nagyon sok a szemét, főleg ebben a putri országban. De itt még össze is gyűlnek.
2021. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ideges? Ahogy te is ideges leszel, ha ilyeneket olvasol. Én is az leszek, mikor nőket becsmérlő kérdéseket olvasok.
2021. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
A való életben ugyanezen emberek bólogató szamarak, mert szemtől szembe már nem nagy a pofa.
2021. febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Voltaképen ha nekiállsz vitázni velük csak olaj a tűzre.

Van egy jó módszer NE-SZÓLJ-VISSZA !


Vagy ha minden kötél szakad adj neki igazat legyél a barátja :)))

2021. febr. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!