Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depreszios lennék? Mi lehet...

Depreszios lennék? Mi lehet a bajom? 17f

Figyelt kérdés
van amikor majd kicsatanok az örömtől és jól érzem magamat beszélgetős kedvembe vagyok de vann amikor egyik percről a másikra annyira sz@rúl érzem magamat ,hogy az élet is fáj...és azt érzem mintha valami hihányozna az éltemből...de mindnem meg vann vannak barátaim modjuk ők inkább haverok ,de!szerető odaadó szülők társaságát élvezhetem csak barátnöm nincsen...lehet e miat vagyok ilyen??? Csajozni nem merek mivel félek a viszautasítastól és még rosszabbúl érzném magamat..valaki tudna segiteni? Normális válaszokat várok
2021. febr. 18. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint majndem minden korodbeli. A depressziósok korosztálya vagytok sajnos.
2021. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan világot élünk, hogy legyen a legkisebb bajod ha valaki visszautasít! Na és aztán? Van más a világon!

Én estem pofára nem egyszer, 17 évesen is. Szép, vicces emlékek lettek. Nevetek rajtuk már.

Én azt mondom élj amíg lehet! Komolyan mondom! Szarjál bele, hogy másoknak ennyire meg akarj felelni! Egy olyan mondja aki mindenkinek meg akart! Most viszont senki nem érdekel, ha nem tetszik a pofám így járt. Nem tetszik a véleményem? Hát van ilyen! Be mertem szólni véletlenül? Hmm.... Nekem is szóltak már be! Túléltük... Ő is túléli!


Ne vedd komolyan a visszautasítást! Más is csak ember, az még nem téged minősít! Nem lettél csúnya meg szar ember attól!

2021. febr. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2es a szép szavakat úgy lesz!!!
2021. febr. 19. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!