Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesít, amikor a...

Titeket is idegesít, amikor a pénztárnál néhányan előretolakodnak a sorban ? Vagy amikor a vevő fennhangon kioktatja a kasszást, hogy XY akciót rosszul vonta le és miatta áll 20 percig a sor ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 13:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, kedvencem, mikor a pénztárnál nekem tolják a kocsit, mert elakar kezdeni felpakolni a szalagra. Nem érti meg, hogy ettől még nem fog előbb sorra kerülni.
2021. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Ezért kell az Aldiba, Lidlbe járni, illetve online rendelni. Spárba meg más szutyokba nem járunk.
2021. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Mindenkinek a celja, hogy gyorsabban vegezzen. Ha engem megeloznek, akkor visszaelozom, ennyi.
2021. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Egyszer egy fiatal kiscsajjal veszekedtek 20 percet, hogy mi az, hogy nem akciós az xyz. Aztán már odament egy másik kasszás is, gondolom a főni, hogy lecsillapodjanak a kedélyek. A vevők nagy puffogva távoztak 20 perc veszekedés után. :D

Sose csinálnék ekkora kavalkádot csak azért, mert valami nem akciós. Akkor vissza teszem, vagy megveszem úgyis. :D

2021. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ideges nem leszek tőle ugyan, de azért várja ki a sorát.
2021. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Az idegesít ha elém tolakodnak a sorban, szoktam is szólni, hogy én sem kapálni álltam meg, hanem a sorban állok mint mindenki. Ilyenkor hátrakullognak. De azon sosem akadok ki, ha valaki a kasszánál észreveszi, hogy túlárazták az árut amit vett, és szóvá teszi- Igaza van. Türelmesen kivárom, mert a vásárló jogosan kéri, hogy javítsák ki az összeget. Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy bezzeg ha a vásárlónak 1 forinttal kevesebb összeg van nála, a kasszás hisztizik, és valamelyik árut visszavesz, még véletlenül sem mondaná, hogy "nem gond, máskor meg itt hagy egy kis borravalót" Szóval igenis harcolja ki a kis összeget, mert ha 1 nap csak 100 emberrel játsszák el, jó kis bevétele lesz az üzletnek.

Én is árgus szemmekkel figyelem, hogy mit számlázz, és ha eltér bizony szólok.

2021. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
A tolakodást rühellem. Aki az akció miatt panaszkodik, ha jogos, engem nem zavar. Inkább a helyzetre meg a vezetőségre vagyok ilyenkor pipa, mert ne b...ák át a vásárlók fejét, ők tehetnek róla. Attól viszont kivagyok, amikor kiderül, hogy Klári mamika a 2 héttel ezelőtti újságból tájékozódott, meg nem azt a márkát nézte.
2021. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy egy nagydarab, ápolatlan külsejű fickó közeledett felém, "bocsi-bocsi"-zva. Úgy tűnt, mintha nem vett volna semmit és ezért távozna. Előre is engedtem emiatt (mondjuk nem tudom hogy ez mennyire számított, nagyon törtetett előre) erre beáll elém, kezében a két sörrel.


Oké, azt gyorsan le lehet húzni a kasszánál, de attól még nincs automatikusan joga előre furakodni. Vagy legalább megkérdezné előtte.

2021. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!