Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eladók! Titeket nem idegesít,...

Eladók! Titeket nem idegesít, mikor már a 40. Vevő jön oda hozzátok egy óra alatt, hogy megkérdezze hol van ez vagy az?

Figyelt kérdés
Vagy amikor sietnél be pl a raktárba mert fontos dolog van és akkor állítanak meg? Én a falat tudnám kaparni vagy kiabálni egyet...
2020. jan. 14. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jókedvükből teszik.
2020. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sztem meg ló betűkkel ki van írva hogy mi hol van és nem kéne minden x.@r miatt kerdezoskodni 🤣🤣🤣🤣
2020. jan. 14. 16:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az eladók ezért vannak ott. Még a nevükben is benne van. Egyébként sem értem miért kell ezen idegeskedni? Ha egy ember jön oda 40x ugyan azt megkérdezni,akkor megértem. De 40 különbözővel most mi a baj? Te vagy ott,Te tudod hogy mi merre van. Ezért kapod a fizetésedet. Ha minden vásárló tudna mindig mindent akkor Neked nem ez lenne a munkád. Belőlük éltek.
2020. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez a kérdés, legalább most már tudom, miért olyan b....ó némelyik eladó. Nos, engem meg az ilyen eladónak csúfolt árupakolók idegesítenek....Egyébként meg nem kellene hetente átrendezni a boltokat, akkor egy idő után mindent megtalálnának ezek az idegesítő fránya vevők.
2020. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Én örülnek, ha eladóként lenne munkám...

Te meg azért kattogsz itt, mert oda mennek a munkád során az emberek információt kérni.

Elvégre az a munkád, azért kapod a fizetésed elsősorban, hogy a vevők, segítségére légy illetve kiszolgáld őket...

Arról nem beszélve, hogy az egy dolog, hogy ki van írva mi hol található ami neked teljesen természetes és sok esetben rutinból tudod mi hol van, de pont azért vagy te az alkalmazott, ők meg a vevők, akiknek sok esetben halvány lila gőzük nincs éppen mit hol keressenek.


Én a helyedben ilyen gondolatokat nem ejtenék el a főnököm előtt, legalább is én a helyébe úgy ki vágnálak mint macskát...

2020. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem kérdés mert a kérdezőnek megvan a véleménye, csak ki akarta adni. Egy eladónak ez a dolga bmeg mit vinnyogsz. Már utálok boltba járni mert mind olyan búvalbaxott hogy az én életkedvem is elmegy tőlük. Meg még bunkók is ha vissza kell adniuk mert nincs 25 forint apróm. Aki nem bír emberekkel dolgozni az menjen el kecskepàsztornak
2020. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha normálisan kérnek tőlem az útbaigazítást, azzal sosincs bajom.

Ha erőszakosak/hőbörgősek/flegmák/parancsolgatósak akkor az sokkal jobban felidegesít, függetlenül attól, hogy miben kér segítséget.


26/F (könyvesbolti eladó)

2020. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

De jó lenne mindig úgy menni a boltba, hogy az ember ráér nézegetni mnient, hogy hol van.

Még egy iylen kisboltokba megértem, de a nagy auchan, tesco, spar stb...

Ha idegesít az a munka amit csinálnod kell, lépj, mert itt nem az emberek hibáznak, hanem te ezek szerint.

2020. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok eladó, de nagyon nem értek egyet a lebaxó válaszokkal. Mert egyébként ki van írva minden, szinte a plafonon lóg, hogy itt találhatóak a kekszek, ott pedig a mobiltelefon tartozékok stb... Csak fel kell venni a szemüveget.
2020. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

Megfigyelésem szerint vásárlók leginkább akkor jönnek, amikor végre úgy döntök, hogy most már leülök és pihenek egy kicsit, vagy eszek. Ha egyiket sem csinálnám, akkor pangás van.

Virágbolti eladó vagyok és kedvenc szitum, mikor jön a vásárló és a következő történik:


-Jó napot kívánok!....Tudok segíteni?

-Hát...valami virágot szeretnék.


Ki gondolta volna...

De végülis addig jó, mig nem 20 deka sonkát kér :D

2020. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!