Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltál már úgy hogy azon...

Voltál már úgy hogy azon agyaltal hogy vajon kihallatszodott e a WC-ből a zaj amit csaptal? És ciki volt elhagynod a mosdót?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Soha többé nem hagytam el ezért a wc-t. Most is onnan írok. Ételt és innivalót egy lukon adnak be nekem.
2021. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vendégségben szarnikellés, WC folyosónlevés, minden kihallatszás, állandó WC előtt járkálás, hangosszarás meghallástól félés, iszonyatos hangtompítás és leplezéspróbálás, végül mégis recsegvefingás, WC kagyló általi felerősítés, kint biztos mindenki meghallás. Befejezés, kijövés, hosszankézmosás (hátha addig többiek elfelejtés), társaságba visszatérés, hirtelen csönd, diszkréció, de mindenki rámnézés, égés.
2021. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó 😀

Amúgy, biztosan van mindenkinek egy ilyen élménye.

Nem kellemes, de természetes

2021. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
8 év koli után nekem már nincs ilyenem.
2021. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehúzod a vécét miközben a recsegős részt nyomod, nem lesz ilyen probléma (life hack)
2021. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#1: Nem hagytál ki valamit? (Úgy értem, amit a lyukon beadnak.) :D
2021. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de nagyon fontos valamit hangsulyozni. Egy dolog szegyenlosnek lenni, ketto pedig a borzalmas beosztasu lakas, ahol a veceajto elott van asztal szekekkel es a vendeglatok kriptai csendben ulnek.
2021. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéve kamionsofőr vagyok... Szerinted minimálisan is foglalkoztat, hogy kihallatszik a tengeralattjáró vízrebocsátása? :DD
2021. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!