Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, hogy mindig elfelejtem...

Az baj, hogy mindig elfelejtem , hogy dagadt vagyok?

Figyelt kérdés

Furcsán hangozhat, de nem ezen jár az agyam, holott undorító dagadt ember vagyok. Megszoktam már, sosem voltam vékony, mindig én voltam mindenhol a legkövérebb. Most egy pár éve valamiért maradtam 133 kg.


Beszélgetésnél, állásinterjúknál vagy bárhol ahol beszélgetni kell, sosem értem miért nem vesznek komolyan, pedig szépen beszélek, kedves szólok máshoz. De tényleg nem vesznek komolyan, mindig elfelejtem, hogy azért mert dagadt vagyok és a dagadt emberek viccesek mert olyan furcsa, mások számára egy beszélő hordó.


Ez testképzavar? Mármint, hogy azt gondolom, hogy normális ember vagyok, holott pedig egyáltalán nem. 172cm és 133kg vagyok szóval olyan mint egy cefrés hordó végtagokkal.



2021. febr. 19. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
2021. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Te tudod.Ha így neked jó akkor ennyi.Ha megunod akkor lefogysz.Ehhez mást nem nagyon lehet hozzáfűzni
2021. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy azért nem vennének komolyan, mert olyan vagy mint egy cefrés hordó...
2021. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Asdfgh26 válasza:
100%
Ez szerintem csak annyit jelent, hogy jól érzed/elfogadtad magad ilyennek.
2021. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha valaki már ennyire túlsúlyos, az nem csak egészségtelen, de a legtöbb esetben sajnos igénytelennek néz ki.

A saját érdekedben, próbáld meg leadni, hosszú távon ez nagyon nem egészséges.

2021. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem felejtenéd el, akkor sem lenne jobb a helyzet, vagy rosszabb lenne, mert gátlásos lennél.
2021. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó arc vagy! 😂 A mai világban a testalkatod teljesen elfogadható, nézd meg milyen sok a kövér ember. Szerintem csak bemagyarázod magadnak, hogy nem vesznek komolyan. Én 165/107 vagyok és még soha nem éreztették velem, hogy emiatt alsóbbrendű tagja lennék a társadalomnak.
2021. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

van hogy én is úgy érzem hogy ez miatt nem vesznek fel egy munka helyre


szerintem ha el tudod felejteni az nagyon jó én sajna túl sokat tudok kattogni rajta az önbizalmat is ki tudom ölni magamból még azt a kicsit is.

160/85

2021. febr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as és kérdező!

Mi a foglalkozásotok, milyen munkahelyet kerestek? Mert pl. sportbolti eladónak nem jó egy kövér ember. Vagy olyan helyekre, ahol akadályoz a túlsúly miatti nehezebb mozgás a munkavégzésben.

2021. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!