Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az animes lanyok tobbsege...

Az animes lanyok tobbsege miert dagadt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Amiért az animés fiúk többsége csontsovány szemüveges és önbizalomhianyos
2020. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Mert csak ülnek a gép előtt és bámulják a hülyeséget.
2020. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
O_O Teatyaúristen ezt miből szűrted le? Van minden fajta. Én mondjuk sovány vagyok.
2020. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Kikérem magamnak, 50 kilóval nem vagyok kövér. 😂
2020. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Egyszer voltam ezen a mondo con hülyeségen, és a legtöbb lánynak normál testalkata volt, jól állt nekik a cosplay, a fiúk viszont vagy "egy fogpiszkálót sem emeltem még meg életemben" típusú csontvázak voltak vagy zsírdisznók. Átmenet szinte nem is volt.

Szóval nem tudom honnan jött a gondolat, hogy a lányokra élezed ki az igénytelenséget. A lányok azok, akik megmentik a közösségedet attól, hogy egy rakás izzadtságszagú lúzernek tűnjetek.🤷‍♀️

2020. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Én azt vettem észre: mai fiatal animés lányok többsége kövér. De viszont idősebb animés lányok többsége átlagos külsejű.
2020. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

A magyar nők többsége eleve elhízott!!

Az már csak másodlagos, hogy éppen melyik divathülyeséget majmolják.

2020. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Most már insta generációból sokan divatos kitalált világokba menekülnek, ha nincsenek magukkal teljesen megelégedve. Utána sokan közülük, a kis megelégedésért nem tesznek semmit.


Régen mondjuk wow, ma inkább ilyenek.

2020. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Milyen matematikai számítások vezettek idáig a kérdésig? Én szeretem az animéket, mégse vagyok "dagadt"...ha pedig a pasiknál tartunk, akkor exem nem hordott szemüveget, izmos volt, és még önbizalma is volt, mégis nézte...


"Most már insta generációból sokan divatos kitalált világokba menekülnek, ha nincsenek magukkal teljesen megelégedve." - nem menekülök, nézem, mint egy filmet vagy sorozatot szokás és köszönöm, teljesen meg vagyok elégedve magammal


"A magyar nők többsége eleve elhízott!!" - ??? no comment, ez f.szság

2020. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

#9 "sokan divatos kitalált világokba menekülnek,"


Ha divatos akkor valószínű, hogy nem csak szélsőséges fogyasztói vannak.

2020. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!