Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lenne valakinek kedve ehhez?

Lenne valakinek kedve ehhez?

Figyelt kérdés
az jutott eszembe, hogy nagyon érdekel, hogy idegen emberek csak az énekhangom alapján milyennek képzelnének el. mármint mennyi idősnek, vékonynak vagy nem, szépnek vagy nem... ilyesmi. ha esetleg valakit érdekelne akkor én nagyon örülnék (nem tudom, jó kategóriába tettem e a kérdést, bocsi ha nem)

2021. febr. 19. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sztereotípiák, például hogy az operaénekesek túlsúlyosak, így ha előadsz egy áriát valószínűleg annak fognak gondolni. Én nem vagyok ez a típus, ráadásul elég sok énekhangot hallottam a hobbimból kifolyólag, úgyhogy próbáljuk meg.
2021. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Aha :D

Nekem igen

2021. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, nagyon szeretem a zenét. (=
2021. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet :D
2021. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem kellett volna ide egy link, ami alatt ott danászol? Vagy egyesével elküldöd, amíg meg nem unod? Mondjuk nincs túl nagy kereslet.


Én a sehol nincs link alapján olyannak képzellek, akinek nincs elég önbizalma, tapasztalata, hogy válaszoljon a hobbizenekarok megkeresésére. Ez baj. Még az is lehet, hogy tehetséges vagy, esetleg jó vas van a torkodban. Bizonyára nem itt kellene megerősítést keresned pár anonim zsűritag elé kiállva.

2021. febr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Drága 5-ös, az ilyeneket legközelebb tartsd meg magadnak. Ez egy egyszerű kis játék volt, nem értem minek kötözködni. Szokatlan, de nincs benne semmi rossz. Én részt vettem benne és egy dolgon kívül nagyjából mindent eltaláltam. Pont hogy van önbizalma, mert meg merte mutatni a hangját idegeneknek. Bár ebben semmi különös nincs első hallásra, hogy valaki egy idegennek énekel, ha tudnád, hogy hányan nem merik ezt megtenni... Nagyon sokan. És nem olyanok, akik borzasztó pocsékok, hanem rejtett tehetségek. Sokat tudnék mesélni ezzel kapcsolatban, de nem teszem, ez nem ennek a helye. Ha jobbnak érzed magad, gyerünk, mutasd a hangod! Egyenesen tedd ide ki. Ha nem teszed meg, te vagy az önbizalomhiányos. Elnézést, de muszáj volt megvédenem a kérdezőt, mert amúgy nagyon kedves és nem csinált semmi rosszat, nem ezt érdemli.
2021. febr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Benne vagyok, jöhet hozzám is :)))
2021. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Küldheted nekem is.
2021. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Aki mutatni akar magából, ma már van rá lehetősége, hogy arctalanul megtegye. Vannak rá nagy létszámú fórumok. Szívesen segítettem volna, de úgy látom, ti hárman már megítéltétek. Ez szuper! Biztosan sokra megy vele. Gratulálok!


Kedeves 6-os! Hogy mit tartok meg magamnak, mit nem, azt nem Te fogod eldönteni. Mit gondoltál? Visszamenőleg kilövöm magam az űrbe, mert nem tudsz kezelni egy hozzászólást, ami ráadásul nem is neked szól? Én is írhatnék ide jelzőket, hogy ilyen meg olyan vagy, még az is lehet, hogy igaz lenne. Nincs sok értelme. Még azt sem írhatom le, hogy legközelebb tartózkodj a beszólástól, mert ez egy szabad fórum. A nagy keresletért meg bocsánatot kérek, valóban tévedtem. Három "jóindulatú szakértő" akadt, akik értenek hozzá. Mert miért ne értenének, ha ennyire össze tudnak fogni egy nullás értékelés összehozására.


És, ha már ott tartunk, ki mit mutasson, jöhettek a tanári diplomával, ami predesztinál rá, hogy bárkit megítéljetek.


Ebből az egész marhaságból sikerült egy vesztest azért csinálni. A kérdezőt.

2021. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem érted, hogy mi volt ennek az egésznek a lényege. Itt nem a kérdező énekhangja volt a lényeg, hanem hogy lejön-e belőle a külseje és a személyisége. Van ami megállapítható egy hangból, van ami nem. De ez csak egy kísérlet volt, egy játék. Én nem ítéltem meg a kérdezőt. Azt, hogy a másik kettő mit csinált nem tudom, de el tudom képzelni, hogy ha hozzád hasonlóak voltak, mit érezhet most szegény. Sajnálom, mert nem ezt érdemli.


Csak mondom, személyesen ismerek egy énekest (nem a kérdezőt). Nagyon közeli a kapcsolatunk, szinte minden hangját hallottam az első hangjaitól a színpadi fellépésekig. A hozzád hasonlóktól mindig megkapja azt, amit most te is sugárzol az írásoddal a kérdező felé és ami miatt valószínűleg nagyon sokan nem mernek énekelni idegeneknek. De a színpadon ennek ellenére a közönségtől mindig szeretetet kap. A legnagyobb sikere pont akkor volt, amikor pár hamis hang is becsúszott a színpadon. Igen, előfordul. Emberek vagyunk, hibázunk. Akkor is, amikor nem lehetne hibázni. A profik is hibáznak arénakoncerteken, voltam olyanon, ahol leállították a dalt és újrakezdték. Senki nem szólt semmit, pedig ez azért igen ciki, nem úgy mint pár hamis hang.


Remélem a kérdezőnek nem szegte kedvét mindez az énekléstől. Megértem, ha ezek után nem fog másoknak énekelni, csak magának, de legalább magát boldogítsa ezzel. Nem volt önbizalomhiányos, de te és a fajtád jó eséllyel azzá tették. De azt is remélem, hogy neked senki sem fog énekelni, nem érdemled meg. Hallgasd a magyar sztárokat, neked az való.


Én ezt itt és most lezárom, nem fogom figyelni tovább a kérdést. Nem is biztos, hogy ez itt marad, lehet, hogy törölni fogják a moderátorok. Nem bánom, de ez egy szabad fórum, ahogy írtad. Én csak szeretném megvédeni a kérdezőt a fajtádtól, akik elveszik az emberek önbizalmát és kedvét az énekléstől. De lehetetlen feladatra vállalkoztam :(

2021. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!