Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lenne valakinek kedve ehhez?

Lenne valakinek kedve ehhez?

Figyelt kérdés
az jutott eszembe, hogy nagyon érdekel, hogy idegen emberek csak az énekhangom alapján milyennek képzelnének el. mármint mennyi idősnek, vékonynak vagy nem, szépnek vagy nem... ilyesmi. ha esetleg valakit érdekelne akkor én nagyon örülnék (nem tudom, jó kategóriába tettem e a kérdést, bocsi ha nem)

2021. febr. 19. 11:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akadnak kárógók, de hol nem? :)

A kutya ugat a karaván halad.. vagyis, a pesszimista szemléletűek kommentekben ugatnak, a kérdező pedig nagyon szépen énekel. 😁


Részt vettem én is benne, és sok új dolgot tudtam meg magamról is pasiként, nem tudtam azt, hogy van ideálom, de a hang mellé olyan külsőt tudtam elhelyezni és belső értékeket, amikbe igazán beletudnék szeretni. Tehát, hápogjatok nyugodtan 🦆🦆😜

Hihetetlen, hogy egy ilyen apró dolgban is csak a pesszimizust látják bele páran, dehát rajtatok kívűl ez senkit nem zavar, jól éreztük magunkat szerintem mind, akik részt vettünk ebben.

2021. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!