Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Apum szeretne lefogyni....

Apum szeretne lefogyni. Szeretnék nekki segíteni ebben. Én ilyesmire gondoltam (lent). Van esetleg észrevételetek ehhez? 65, sose csinált még ilyet, így fontos, h ne legyen extra “pepecselős”, hogy ne menjen el két nap után a kedve.

Figyelt kérdés

Megkérem, hogy írja három napig, hogy miket eszik, a mennyiségeket is.

Kiszámoljuk együtt h az hány kcal.

Kiszmoljuk mennyi lenne az ideális.

Megbeszéljuk h miben van sok feleseges kcal (pl alkohol - viszonylag sokat iszik pl sort)

Ezekkel ne szaladjon meg nagyon plusz egy kör 2km séta a faluban.

175 cm és 120 kg.

Azt mondta 20at szeretne lefogyni.

Meg azt h szerinte nem eszik sokat (egyébként amennyit látok belőle, szerintem sem vészes abszolut, de meglátjuk h hol csúszik el).

Sose gondoltam volna h o ilyet megfogalmaz hogy fogyna, szoval tenyleg fontos lenne hogy ne legyen tul pepecselos (egy nagyon egyszeru ember), es h legyen sikerelmenye.


Én is igyekszem figyelni, szobal van tapasztalatom, de mindent leméregetni kulon nem fog, ez szinte biztos pl.,az mèg meha nekem is sok 😅)


2020. nov. 8. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek jó.

A férjem is szeret sörözni, borozni. Augusztus óta max. hetente 1x iszik alkoholt, akkor is kevesebbet. Odafigyel, hogy naponta 3x, normális időben (pl. nem késő este) egyen, egyszerre nem túl nagy mennyiséget, ebben általában zöldség is szokott lenni. Édességet nagyon ritkán eszik (szerencsére nem édesszájú), inkább délután egy almát vagy más gyümölcsöt. 15 kilót fogyott eddig, a hasán látszik leginkább. Sajnos több mozgásra még nem tudja magát rávenni, pedig tudja, hogy fontos lenne.

Szerintem az alkohol a kulcs, ha ezt sikerül apukádnak korlátoznia úgy, hogy mellette nem eszik többet (és üdítőt sem iszik), akkor szerintem sikeres lesz. Egyen sok zöldséget, kevesebb tésztát, kenyeret.

2020. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A marék - diétát mindenképpen javasolnám megfontolni, számomra épp az egyszerűsége teszi vonzóvá.

Itt egy cikk róla, de sok helyen lehet még találni róla anyagot.


[link]


A 90 napost használtam annak idején allergia miatt (olyan javasolta, akinek ödémás rohama is volt allergia miatt, és neki drasztikusan csökkentette a tüneteit), de az baromi pepecselős és az egészségre gyakorolt hatásáról is megoszlanak a vélemények.

Nem voltam túlsúlyos, így azzal kb 3 kilót fogytam, de legalább gebe nem lettem tőle, vagyis "túlfogyasztani" nem tudod magad vele, pedig a folyadék-napokat is megcsináltam, ahogy kellett.


Sok sikert és kitartást, nagyon drukkolok nektek!

2020. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Köszönöm, hogy írtatok! :)

Én nekem is az a gyanúm, hogy az alkohol sokat hozzátesz a mostani súlyához. Valahogy jól kell neki bevezetnem, hogy fontos, hogy arra is oda tudjon figyelni. Egy nadràgja van ami még rájön, szóval most nagyon motivàltnak tűnik nekem. Ismerem ezt az “átkattanást”, és tudom, hogy ezt mennyire fontos-érdemes megfogni ilyenkor.

Holnap veszek neki egy konyhamérleget.

2020. nov. 8. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha apád egyedül él, akkor szerezz mellé egy nőt.
2020. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha elmennél vele bevásárolni? Még főznétek együtt? Aztán látnád, hogy hogy csinálja. Mert lehet, hogy nem eszik sokat, de pont a kalóriadúsabb ételekből.


Aztán ha látnád, hogy pl. banánt vesz, akkor elmesélnéd neki, hogy igaz, hogy gyümölcs, de...

2020. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Az ötlet jó, de már nem otthon élek. Így távsegítséget tudok adni főként. De az teljesen biztos, hogy kaloriadus ételeket eszik. Ezeket a magyaros dolgokat szereti leginkavb.
2020. nov. 10. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!