Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám pótolni a régi...

Hogyan tudnám pótolni a régi (elítélendő) életemet?

Figyelt kérdés

Szóval lényegében a fiatal koromról lenne szó 19-28 évig.


Eddig abból állt az életem, hogy drogoztam folyamatosan a haverokkal.

eljártam gyúrni, verekedtem, ittam, csajoztam folyamatosan,néha dolgoztam(nem erőltettem meg magam azért)...

Egy átlagos napom így indult:

-1 utca speed vagy 2

-Utána egy füves cigi vagy 2

-jöhet valami keményebb mondjuk egy extasy tabletta (dél van)

-jöhetnek a rövid piák, és persze mellé pár füves cigi.

-teljes boldogság kb este 8 ig

-Ha nem szívtam annyit, hogy már felállni sem tudjon, akkor esetleg megfektetem az asszonyt.

-később nyugtatókkal alszok el, és kísérem egy füves cigivel hogy letudjak jönni a sok szarról.


Na már most az a baj, hogy minden ami eddig volt teljesen megszűnt, beláttam hogy ez nem vezet sehova,és az egészségem bánja (túl adagolással vittek be a kórházba egyszer) 1 évig utána minden bajom volt, viszont még mindig nagyon hiányzik ez az életvitel.


Mit kéne csinálnom, hogy valahogy megtaláljam másban is a boldogságot? Mert így elég szar az élet.


Nincs barátnőm sem most, pont ez az életvitel miatt szakítottunk de nem is hiányzik, nem tudom mi történt velem de semmi nincs ami motiválna...mit tennétek?29f


2021. febr. 19. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Keress valami mást amit szeretsz csinálni. Próbálj ki dolgokat, valami biztos megtetszik.
2021. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van időd. Ne arra gondolj, amit elbactàl. Előre gondolj.
2021. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Ismerd meg Isten tervét az életedre vonatkozóan. Az betölt benned minden űrt. Szívesen segítek. Ha érdekel, írj privátban!
2021. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ezt nem nagyon lehet pótolni szerintem, illetve egy dolog tudja, ha találsz egy olyan nőt, aki annyira érdekel. A szerelem ugyanolyan, mint a drog. Talán még rosszabb is:D
2021. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi évet azért el kábítózni azért nem semmi! Mondjon bárki bármit is
2021. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5/5 hát nem...nagyon bánom már.


3/5 jártam gyülekezetbe 5 évig (igaz mellette drogoztam is):D de hiszek istenben.

2021. febr. 19. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen iskolai végzettséged van ? Mik a terveid? Gyerek? Család?
2021. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most még pont időben vagy!!!
2021. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!