Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom elengedni a...

Miért nem tudom elengedni a régi életemet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, lassan egy éve, hogy elballagtam és gimnáziumba járok. De még mindig nagyon nagyon hiányzik a régi életem. A régi iskola, régi osztálytársak, tanárok, barátok a jól ismert termek folyosók egyszerűen minden. Ahogy vége lett az általánosnak persze teljesen megváltozott az életem. És reméltem, hogy jó irányba, és a régi életem hiánya elhalványul, de nem. Ha csak a régi sulira és osztálytársakra gondolok rámjön a sírhatnék. A mostnai osztályomat nem szeretem és elmenni nem merek mert félek, hogy akkor meg ez hiányozna nagyon és teljesen össze vagyok zavarodva és nem tudom mit tegyek. Régen jártam táncolni. Most is, már két éve máshova járok, mégis hiányzik még a régi amit azért hagytam ott, mert úgy éreztem már nem szeretek oda járni. Miért van az, hogy hiányzik minden, és mindenki. Olyan emberek hiányzoznak, akiket nem is szerettem régen. Mi bajom van? Ez nem normális, igaz?

2016. ápr. 28. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az a tipikus "az idő mindent megszépít" dolog. Majd megszokod, ezek a dolgok mindig hiányozni fognak, de el fog halványulni, és szép emlék marad. Szerintem ha tényleg okkal nem érzed jól magad a sulidban, pl. bántanak vagy nincsenek barátaid, akkor válts. Ha csak azért, mert milyen jó volt a régi, akkor viszont azt mondom, adj esélyt az újnak, csatlakozz be a programokba, mozizásba, sétákba, hogy legyenek élményeid.
2016. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blade Bone ***** válasza:
Csak akkor lesz majd jobb, ha lesznek az új sulidban is barátaid stb.. Akkor jönnek majd az új emlékek, új célok. :)
2016. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!