Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit üzennél a 23 éves önmagadn...

Mit üzennél a 23 éves önmagadnak az életben?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 12:45
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

- hallgass a megerzeseidre

- többet foglalkozz a némettel

- anyát vedd rá, hogy AZONNAL menjen el szűrésre

2021. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
81%
Vigyázz csak dugd meg ne legyél belé szerelmes.
2021. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
87%

"Emlékezz rám!"

19/L

2021. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj relaxációs technikákat, mozogj, sportolj, élj egészségesen, rendezd a múltat.

Tanulj meg rendesen kommunikálni, udvarolni, fejleszd érzelmi intelligenciád.

Ismerd fel és tartsd szem előtt önmagad értékeit, értékességét.

Keresd azok társaságát, akik megbecsülnek - ahol nem, onnan húzz el.

Keress magadnak egy idősebb "mentort", akit becsülni tudsz.

A saját értékes céljaid tartsd fontosnak, amikor másnak dolgozol.

2021. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez most megfogott. 33 vagyok és napi szinten eszembe jut az az időszak.


Nagyjából elégedett vagyok az azóta megtett úttal, de túl sok vargabetű volt benne!


Általános jótanácsok.


Foglalkozz azzal, ami jó, ami megy... sokat! A lényegre koncentrálj. Van egy jó csajod? Ne ezt nézd, a lényegét próbáld megragadni ennek a kapcsolatnak. Ami benned, benne, a világotokban és a külvilágban ezáltal jó. Ha így teszel, lehet, hogy már másnap szakítotok, lehet, hogy újra összejöttök, lehet, hogy tíz év múlva is együtt lesztek - nem mindegy? :) De, az :))


Fejezd be a sulit minél hamarabb és komolyan gondolkozz el rajta, méltó-e a folytatásra. Mindegy, hogy igen, vagy nem! Akárhogy döntesz, aszerint cselekedj.


A következő pár évben meg fog kísérteni a dolgok túltervezése. Ne csábulj el! Inkább keress egy JÓ meditációs technikát. Sok rosszal is fogsz találkozni... ha nem találod, szólj, megsúgom :) Kezdj bele már holnap, életed befektetése ha 24-25, és nem 30 évesen kezded...


Ha van egy őrült ötleted: hallgass rá! Legalábbis: hallgasd meg! Ha tényleg olyan jó, meg fog valósulni... csak hagyni kell... minden össze fog állnj hozzá, csak késleltetni tudod... az sokkal fájdalmasabb!


Mond több embernek: k*pj*t*k be!!


Ne másmilyen akarj lenni! Akarj pont ilyen lenni, csak még ilyenebb! Önmagunk legjobb verziója lenni: nemes cél, de mi lenne, ha önmagunk legkevésbé elhomalyosított, legélénkebb színű, legtisztább verziói lennénk?


Zene és egyéb kreatív dolgok: pihentesd őket, hisz nem mennek! El fog jönni a pont, amikor önkéntelenül is ezekkel fogsz foglalkozni... menni fog!


Költözz be abba az üres lakásba minél hamarabb, ne élj anyádnál!

2021. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

24-es, ha még jársz erre, találtál valaha ilyen mentort?

Rengeteg helyen hallom, de egy ideje rájöttem, nem kell erőltetni, ezt se.

Viszont, ha nyitott rá az ember, minden (munka stb.) környezetben könnyen csapódhat olyan ember közelébe aki mondjuk 5-10 évvel idősebb és valamiben, hozzáállasban stb hasznosítható az amit mond.

Nekem pl. minden melóhelyen volt ilyen "haverom". Idézőjelben írom mert szerintem soha nem tekintettek annak. Szóval, szinte mentor.

A rossz példáik is sokat segítettek :)

23 éves önmagamnak is üzenném, hogy figyeljen ilyen emberekre. Nem kell követni senkit, de meghallgatni jó.

2021. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
26-os, nem igazán, ahhoz a múltban több tiszteletnek és kevesebb egyénieskedésnek kellett volna lennie bennem. Meglehetősen "önfejű" vagyok - aminek van előnye, de hátránya is.
2021. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Akkor nálad sem biztos, hogy bejött ez a mentor-dolog... igen, én is kifejezetten individualista vagyok de ezt egy erénynek tartom. Lehet ez is egy ok. (Max lehet hozzám jönni mentoráltnak :D) Én inkább megfigyelem mostanában a tapasztaltabbakat és ez is óriási előrelépés...
2021. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb az életed, ha van egy "szupervízor", akihez fordulhatsz. A megfigyelés is hasznos lehet, de azért az más.
2021. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Keresd a jó dolgokat az életben!
2021. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!