Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől érezheti egy 23 éves...

Mitől érezheti egy 23 éves férfi magát öregnek? Böv. Lent.

Figyelt kérdés

23 éves férfi, átlagosnak mondható. Rettentően öregnek érzi magát. Már nem foglalkozik azokkal a dolgokkal, amivel korábban igen. Nem követi a mai társadalmat, lényegében 360 fokos szögben megváltozott a személyisége. Soha nem volt párkapcsolata, soha nem járt bulizni. Nem szereti a társaságot (tömeget) már nem élet vidám. Legbelül befásult, fáradtnak érzi magát. Nem depressziós, volt orvosnál (semmilyen pszichiátriai) rendelleneséget nem tártak fel. Ránézésre 26-30 évesnek néz ki. A hangja kb 50-nek. Látszólag úgy nézki mintha lehangolt szomorú lenne, de egyáltalán nem az. Gyakorlatilag elvesztette az egész életkedvét vagy hogy írjam. Már nem képes nevetni, nem életvidám. Mennél jobban telnek a napok, egyre rosszabb. Előjöttek az egészségügyi problémák: Hátfájás (végtag) fájdalom. Az emberekkel semleges, zárkozottá vált. A napjai ugyan olyan hangulattal bírnak. Legbelül nagyon tapasztalt emberről van szó minden élet területen (pedig soha nem tanulta senkitől) hiányzik belőle a szeretett, az emberekkel pedig semlegesen viselkedik (ha teheti akkor nem beszélget senkivel) .... Gyengének érzi magát, úgy érzi megöregedett. Korábban ezek a felsorolt dolgok pont az ellenkezője voltak, semmi baja nem volt az illetőnek.


Kiváncsi vagyok hogy nektek mi a véleményetek?


Én: 21L


Ő Fiú: 23 éves



#fiú #év #érzés #gyengeség #öregség #Fáradtság, tapasztalt,
2020. dec. 16. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Kérlek, írj rám privátban, hogy melyik megyéből vagy, mert most nagyon megijesztettél (magamra ismertem).
2020. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1


Gy-M-S Megye

2020. dec. 16. 17:20
 3/11 anonim válasza:
Velem is ugyan ez a helyzet, pedig csak egy 18 éves lány vagyok. Én is ugyan úgy öregnek érzem magam mint ő. Nem-e lehet hogy fél valamilyen dologtól ami a korral együtt jár, vagy csak nem mondja el? Én például a felnövéstől féltem kb 12-13 éves koromtól kezdve, ugyan azt éreztem hogy évről évre egyre rosszabb és rosszabb. Ez csak egy példa volt, milliónyi dolog lehet az ö hátterében. Hogy viszonyul az idő múlásához, zavarja ha közeledik a születésnapja s 1 évvel idősebb lesz? Mik azok a dolgok amire nagyon érzékeny? Az is lehet egy időszakot hiányol a múltjában amit nem tudott lezárni, elengedni.
2020. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Egyik sem.
2020. dec. 16. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Gondolom valami ismerősödről van szó.

Az orvos nem tanácsolt semmit, amivel lehetne a hangulatán javítani valamit?


Annyit tudnék tanácsolni, hogy próbáld meg egy kicsit kiszakítani az általános megszokásaiból, vidd el sétálni, játssz neki valami zenét, amit szeret, biztos hogy szeret valami zenét, énekelj vele, stb.

Nem akar majd veled menni, ezek közül egyikhet sem lesz kedve, de ragaszkodj hozzá, mert amíg nem változtat valamin a napjain, addig semmi sem fog javulni sem.

Plusz, ha esetleg együtt élsz vele, sokat találkoztok, segíthet ha te vidámabban viselkedsz a környezetében, megpróbálod feldobni, megnevettetni.

Persze ha ezek közül egyik sem igaz, akkor csak írtam egy kisebbet szórakozásból.

2020. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 Ismerősömről van szó.

Sajnos ő nem olyan hogy el lehessen valahová vinni.

2020. dec. 16. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt, hogy akármilyen kikapcsolódást élvezhessen? Mit tudom én, egy kirándulást valahova, vagy csak egy sétát.
2020. dec. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy ő nem az a fajta férfi. Lehet hogy régen meg lehetett tenni vele, de ma már sajnos nem olyan.
2020. dec. 17. 00:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem dobja fel semmi a napját
2020. dec. 17. 00:50
 10/11 anonim ***** válasza:

De amit régen szeretett azt nem utálja most sem. Én biztos elrángatnám valahova, hátha véletlenül pont arra van szüksége. Csak az a baj, ha nem csinál semmit, nem fog nagyon kijönni ebből az állapotból. A másik lehetőség hogy ültök egymás mellett és reménykedtek hogy az idő majd megoldja. De én biztos megpróbálnék tenni valamit.


Persze ezt egy olyan ember mondja, aki nem nagyon volt még hasonló szituációban, csak gyengébb verzióiban, és csak azért meri megírni ezt ilyen konkrétan mert nem kell hozzá írnia a nevét.

2020. dec. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!