Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 éves férfi vagyok! Mostanáb...

23 éves férfi vagyok! Mostanában nagyon sok rossz érzés tölt el. Leírnám ezeket. Szerintetek meg lehet fejteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

-Szomorúság(sikertelenség)

-félelem(haláltól, a jövőtől, elvesztéstől, magánytól, hibázástól)

-Néha üres érzés


Sokszor érzem azt, hogy nem vagyok magam, csak benne vagyok a testben. Egyre többször fordul elő velem, hogy nem tudok gondolkodni és dönteni.



2018. aug. 26. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Depresszió tünetei. Keress fel egy pszichológust.
2018. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha nem akarok?
2018. aug. 26. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Akkor szenvedj tovább....
2018. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Akkor fölöslegesen tetted fel a kérdést...
2018. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Beteg akarsz maradni?
2018. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Imádkozz.
2018. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyu vicces, de én is 23 éves srác vagyok pont, hasonló gondolatokkal, mint, nem tudom miért az utóbbi időszakban érzem ezt, csak gondolkodom az életemen és nem jutok sehova vele, pedig am nincs nagy velr gond, igazából szerintem egy barátnő kéne neked is aki felrázna egy kicsit egyből szebben látnánk a világot szerintem, nem kell mindente azt mondani, h depresszió, az embernek kellenek az ilyen időszakok szerintem, mélypontok, h aztán újra a csúcson érezhesse magát! ;)
2018. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak a szokásos, korra gyakran jellemző állapot.

Vót nekem is, aztán elmúlt, ahogy foglalkozni kezdtem ezzel azzal. Nem gondolkodtam rajta korábban, de szerintem ahogy a tinédzserkorban a nemi és ársaslét vágyak tombolnak menetrendszerűen, ezek azok kielégületlensége után jönnek.

Másképp: Előtte programszerűen a párkeresés korát éljük, és ha az nem jár sikerrel hiányérzetünk marad.

Elmúlik pár nélkül is.

2018. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Uristen ugyanezt erzem.. Te jo eg de jol korulirtad. En epp holnap megyek pszichiaterhez mert mar nem birom. Mintha egy uveggombe lenne az agyam bezarva es valami nyugtatoval lenne leszedalva.

Ezt erzem minden nap...

2018. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!