Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fel hívjam munkaügyben az...

Fel hívjam munkaügyben az illetőt?

Figyelt kérdés
Telefonon beszéltem egy emberrel, ő a főnök, és beadtam hozzá az önéletrajzomat, mert érdekelt a munka. Fel is hívott 1 hete, azt mondta, hogy meg hív, mert a héten jó lenne egy probanap, de nem hívott. Felhivjam most én, hogy mire számítsak?
2021. febr. 20. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Már tegnap is mondtam hogy nem létezik próbanap. Te nagyon okos. De ha ennek ellenére érdekel akkor hívd. De gondolom valami sunyi vállalkozó lesz az. Remélem szeretsz ingyen dolgozni.
2021. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te itt nekem a pénzről beszélsz, amit nem is értek, hogy ez most hogy jön ide, azt sem tudod, hogy mit beszéltem meg vele, hogy kifizeti-e a napom, vagy nem..
2021. febr. 20. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem vesztesz vele ha felhívod, max azt monda, hogy az állás betelt sajnáljuk.
2021. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!