Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek visszaszólnak...

Szerintetek visszaszólnak munkaügyben?

Figyelt kérdés

2 hete voltam állásinterjún. Nagy cégről van szó, a fejlesztési igazgató tartotta az interjút + HR-es. Nagyon szimpatikus voltam neki (ezt benfentes ismerőstől kaptam információt, de senki sem tudja, hogy én ismerem őt) és szó volt róla, hogy nekem most 11-én jár le a mostani munkahelyen a felmondási időm, és hogy addig kellene dönteni, mert utána nem szívesen mondanék fel, mert az nem túl korrekt.


Utána rá 2 napra hívtak megint egy 2. interjúra, ahol szintén ott volt az igazgató, plusz az, akivel majd együtt kellene dolgozni, hogy ő is lásson. Neki is szimpatikus voltam, de megtudta, hogy még akarnak másik helyre is meghallgatni embereket és mivel variálós, szeretné őket is meghallgatni. Az igazgató mondta neki, hogy nekem meddig tart a próbaidő és h addig kell dönteni.


Múlt héten semmilyen információt nem kaptam, de kedden fog lejárni a próbidőm. Szeritnetek holnap felhívnak, akárhogy is döntenek, vagy ha nem hívnak, akkor az alapból elutasítás?


2018. dec. 9. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:

"szimpatikus voltam nekik".


Kék osztriga bár.


Na mindegy, a lényeg én keresném őket, majd ha kell nekik ember akkor keresnek.


Én legalábbis mindig hagytam eddig, volt egy fickó azt mondta "majd keressük egymást", na mondom ha akar valamit majd megkeres, és végül fel is vettek egy másik helyre.

2018. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!