Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megválaszthatnád, hogy ma...

Ha megválaszthatnád, hogy ma éjszaka miről szeretnél álmodni, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Mi történne álmodban?
2021. febr. 20. 22:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
(Ide írtam mert ezo iránt nem érdeklődők válasza is érdekel...)
2021. febr. 20. 22:12
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy munkatársnőm, akivel elrontottam a munkahelyi viszonyomat, vele rendezném ezt, vagy visszaforgatnám az idő kerekét, amikor elrontottam...
2021. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Tudatos álmodással mindig megválaszthatom az álmomat.
2021. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Napok óta azt álmodom, hogy megbukok egy számomra fontos vizsgán (1x kilógatott a vizsgáztató büntetésül az ablakon). Szeretnék végre álmomban (is?) átmenni!
2021. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mélyen végigaludni az éjszakát, fejfájás nélkül ébredni.
2021. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Panna.
2021. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A halálról.Szívesen megálmodnám a halálomat.
2021. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Előzőhöz:Hogy hogyan viszonyulnék hozzá,mi lenne a reakcióm,félnék-e,vagy nyugodtan fogadnám.
2021. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen van egy férfi, akivel nézegetjük egymást. Szívesen álmodnék vele, ahogy végre tovább lépünk.
2021. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudatos álmodó vagyok, de igyekszem leszokni róla, hogy csak úgy kedvemre kipakoljam az álomból az oda nem illő embereket például. Szeretnék úgy álmodni, hogy az meglepetés legyen, és csak magamat irányítsam, másokat illetve a hátteret/helyszínt/szituációt ne tudjam befolyásolni.


De ha mégis választhatnék, igazából azt szeretném, hogy vissza tudjak menni egy álomba, miután már egyszer felkeltem. Ez nem megy igazán. Illetve még hátránya a tudatos álmodásnak, legalábbis nekem, hogy tudom, hogy fel fogok kelni talán perceken belül, így van, hogy kapkodok, hogy minden beleférjen az álomba. Ha választhatnék azt választanám, hogy éljek meg minden pillanatot álmomban.


De ha csak annyi a kérdés hogy miről akarok ma álmodni, hát nem tudom. Legyen meglepetés.

2021. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!