Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások is elvesztették az...

Mások is elvesztették az összes empátiát a Covid alatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, engem például már egyáltalán nem érdekel, hogy ki kapja el, ki hal meg stb.

2021. febr. 21. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Igen egyre többen

Először 5 hallottnal mindenki ottjon maradt de mivel egy éve tépik cincàlják az idegeinket már emiatt nem olyan együttérzők az emberek

2021. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Engem sem érdekel, csak a családomé, barátaimé.
2021. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bennem azért nem halt ki az empátia. De természetes, hogy a családtagjaim élete jobban érdekel, mint egy random idegené.
2021. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem leszek képmutató, bennem már a civid előtt se volt - mármint olyan téren, hogy korábban is csak a szeretteim sorsa érdekelt, random idegeneké még véletlenül se.
2021. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Azért ezt szomorú látni, mert én annyira empatikus vagyok, hogy mindenki élete is érdekel. De ahogy látom ha bajba kerülnék, valószínűleg senki sem segítene. Nagyon szomorú.
2021. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Türelem veszett el részemről nem az empátia.Sok a melléduma ami már nagyon fárasztó🤦‍♂️🤦‍♂️Az sem tetszik ha befolyásolni akarnak mert én tudok egyedül is dönteni mivelhogy már felnőtt vagyok jóideje és nem hiszek el mindent amit épp böfögnek mert az az aktuális érdekük
2021. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért, eddig volt ilyen ebben az országban???


Kerdező, nem emlékszel, mennyien ugatták korábban a másikra, hogy "Mennyééé dógozni", "Én rendesen fizetek adót, de ez-az-amaz csak ingyenelő", mennyien vegzálják a sérülteket, a hajléktalanokat, és az egyéb csoportok tagjait?

2021. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A hosszan tartó stressz okozhat bizonyos mértékű empátiahiányt.
2021. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már 15 évvel a kovid előtt elveszítettem.
2021. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!