Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a dolgozó embernek...

Csak a dolgozó embernek félelmetes a börtön fogalma?

Figyelt kérdés
Figyelemmel követek olyan amerikaiakat akik hosszabb-rövidebb időre kerültek be 16 éves korától 22 évesen jött ki, de már várta a banda amihez tartozik. Én úgy vettem ki a klipjéből amit felvetetett hogy hamar összekapta magát anyagilag mert két köteg pénz volt a pulóver zsebében és egy jó fajta glock pisztoly a nadrágjába dugva, a ruhákról nem beszélve, nagyjából 1 és fél havi fizetésembe kerülne az ami rajta volt.
2021. febr. 22. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuper.
2021. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Világéletemben dolgozó ember voltam, de voltak side hustle dolgaim, amikért 3 hónapot ültem. Sosem mondanád meg rólam, hogy van börtöntapasztalatom. Amúgy az európai börtönök lekpefingok az amerikaiakhoz képest.
2021. febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát annak rossz csak a börtön aki teljesen lepukkan ha be kell menni, és nem azoknak akik 3 hónap után vagy 7 év után is élnek majd tovább abban az érdekeltségben.
2021. febr. 22. 00:43
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem félelmetes. Vilàgéletemben dolgoztam.utólag derült ki, hogy nem jelentettek be. Van 800 ezer adótartozàsom. Leülöm. Leszarom. Eddig is főszereplő életem volt. Sose làtom a tengert.
2021. febr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a három hónap számomra nyaralás volt. Szeretek megtapasztalni új dolgokat, ami lehet, hogy furcsán hangzik, de így van. Bár nyilván tudtam, hogy nem leszek bent sokáig, megölni meg nem fognak, mert azért elég nagy darab vagyok. Egyébként én bent legfeljebb verbális agressziót tapasztaltam, egy hajszálam nem sérült.
2021. febr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek félelmetes, aki nem akar összezárva lenni a társadalom söpredékével, és kulturált körülményekre vágyik farkastörvények helyett.
2021. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4. Ha nem jelentettek be akkor a munkáltató terheli a felelősség. Te át lettél verve. Nehogy le üldd már. Xd
2021. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ezért kell ügyfélkapu. Ott bármikor meg tudod nézni be vagy e jelentve.
2021. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!