Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Onnan (is) tudhatjuk, hogy...

Onnan (is) tudhatjuk, hogy valaki unja az életét, hogy állandóan posztol valamit a facebookra?

Figyelt kérdés
Napi szinten többször is.
2021. febr. 23. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

Ezek az instacelebek stb tiktoker lanyok is leginkabb szanalomra meltoak, mert elettelenek. Nincs egy baratjuk se akinek elmeselhetnenek vmit, ezert:


"Nem mondhatom el senkinek, elmondom hat mindenkinek."


24/F

2021. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Én ezt öreg, nyugdjba ment kollégáknál látom, lévén hogy pl nem követek celebeket, ilyesmi.

Minden reggel igazi boonmerposzttal kezdődik: csillogós rózsacsokor GIF, egy "Szépséges reggelt!", "Legyen csodás napod!". Aztán jön a napi 3-4 "Évike: ilyen vagy igazán belülről, Évike, ez a kedvenc évszakod, Évike ördög-e vagy angyal?" stb stb. Mellé még napi 3-4 Telex vagy Femina cikk megosztása, benne 1-2 "isteni finom téli vacsorák, fillérekből" cikk. 2-3 felkösztöntés a saját idővonalukra :D. Este pedig egy másik köszöntőposzt, egy mackó, ami épp valami Holdon fekszik, és jóéjt kíván.

2021. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Boomerposzt*


Jah, a másik még az anyukák, akiknek van 2 gyerekük, nem mert akartak kettőt, csak egyszerűbb otthon ülni, napi 6-8 poszt a gyerekekről, még arról is, ha a boltba mennek.

2021. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen és elkezdte fonni a kötelet.
2021. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,unhatja is vagy szereti mutogatni magát hogy lássák hogy ő mennyire szép,jól él és minden király.Vagyis a látszat szerint.Amúgy ki tudja mibe van igazából.Ez már olyan lejárt lemez.A sok kép felrakása akkor volt "menő" mikor bejött a f@szbook,dehát azóta eltelt pár év.Van aki ott leragadt.Ő dolga kit érdekel,jókat szoktam röhögni mikor 3-4 havonta felnézek
2021. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Van, aki durvajol erzi magat, es megis posztol a zoldsegagyasarol, a terepasztalarol, es van is, aki oszinten lajkolja. En ilyen emberekkel vagyok korulveve.
2021. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6os: de akkor miért teszi?

Mert alapvetően (és alapvetően kérdezte a kérdező) két opció van:


A:

Valaki egy önbizalomhiányos senki és így tartja fent a látszatot maga előtt, hogy bárkit is érdekel.


B:

Rohadt nagy az arca és mások arcába akarja tolni hogy ő ezt vagy azt megteheti meg neki milyen jó. Ez meg kissebbségikomplexus, vagy szimplán prsztság.


Van egy c verzió is, mint én aki az instát pl egy modernebb fotóalbum szintjén kezelem, amit ha jön a nagyi mutogatsz neki az ágyon ülve, na én ezen az elven teszek fel képeket, de public a profil, hátha valaki ráakad és tetszik neki, és az követ csak, akit érdeklek és totál komplexusoktól mentesen használom a social mediat.


24/F

2021. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A facebook, instagram, egyéb közösségi oldalak szerintem csak arra jók, hogy az emberben kialakuljon egyfajta hamis hirerchia! Az a menő, akinek sok like van a képein, akinek nincs az már úgymond nyomi. Sajnos a csajok is sokszor ez alapján választanak barátot, hogy mennyire népszerű, mennyire lehet vele felvágni az ismerősök között! Kifelé mindent mutatni, hogy mennyire nagy emberek vagyunk, szánalmas az egész like rendszer.
2021. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tufni nem tudhatjuk ennyiből, de elégg valószínűsíti, igen.
2021. febr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as, teljesen igazad van.
2022. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!