Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Nektek milyen érzés,...

Lányok! Nektek milyen érzés, amikor tetszetek valakinek? Milyen gondolatok, érzelmek bonyolítódnak le odabent?

Figyelt kérdés

Mesélhettek egy adott szituációt is, például utcán, boltban, egyedül, másokkal voltatok, a férfi / fiú mennyi idős volt, mondott-e valamit vagy csak bámult?

Mikor történt? Gyakran megesik az ilyen?

Mennyi idősek vagytok?


2021. febr. 24. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ, lehet jó is, lehet kellemetlen is
2021. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nyilvánvaló, csakhogy ez bármely szituációra illik.


Arra lennék kíváncsi, hogy milyen gondolatok mennek végbe ilyenkor. Vagy néha visszagondolnak-e rá?

2021. febr. 24. 12:36
 3/14 anonim ***** válasza:
2%

Jó pasi: tetszem neki, hurrá!

Csúnya pasi: zaklatóóóó!

2021. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Erre nem lehet egy általános választ adni, mert tényleg nagyon szituációfüggő. Nem mindegy, hogy ismerős vagy idegen, hogy szimpatikus vagy nem, hogy csak néz, próbálkozik is vagy már egyenesen zaklat. Ezektől függ, hogy milyen érzés és mit gondolok róla. Nincs általános forgatókönyv. A leggyakoribb, ha csak egy idegen megnéz, ez túl sok reakciót nem vált ki, nem is jegyzem meg és így visszagondolni se szoktam rá, mert nem jelent sokat.
2021. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én nagyon szoktam örülni, ha tetszem valakinek, de azért ha zaklat az már irritáló. Egy példa: egyik barátnőm nagyon tetszik egy fiúnak és mindig irogat neki hogy összetörte a szivét (mert kb 2 k meg ilyesmik és egyszer pl snapchaten a barátnőm küldött egy olyan streaket h tudod ilyen pillangós és akkor a fiú reagált rá hogy ,,neked a fejeden vannak pillangók, nekem meg a hasamban,,na ez már nagyon gáz. 14/L
2021. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es, hogyan sikerül elsiklani afelett, hogy valakinek tetszel?


5-ös, ennyi idősen megbolondulnak az emberek, teljesen természetes, hogy nem tudják érthetően kifejezni magukat, és hülyeségeket beszélnek / írogatnak.

2021. febr. 24. 13:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Nem azt írtam, hogy elsiklok afelett, hogy tetszek valakinek, csak hogy annak nincs akkora jelentősége, ha ez annyiban nyilvánul meg, hogy egy idegen az utcán megbámult. Persze itt is előfordulhat, hogy épp rosszabb passzban vagyok és emiatt jobban esik még ennyi is, mert ez azért egy pozitív visszajelzés, viszont többnyire azért túl sokat nem számít. (Pont ahogy annak az illetőnek se, lehet én aznap a 20. lány voltam, akit megbámult és egy óra múlva már rég nem is emlékszik rám.)

Az sokkal többet jelent, ha valaki ismer és a személyiségemmel együtt tetszem neki és nem csak a külsőm. Így talán kicsit érthetőbb mire gondoltam.

2021. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, köszi.
2021. febr. 24. 14:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyre rosszabb, azt kell, hogy mondjam. Sajnos nekem állítólag olyan kisugárzásom van, hogy megbolondítom a férfiakat. Ez most lehet, beképzeltnek tűnik, pedig abszolút nem vagyok az. Sőt, igazán szépnek sem tartom magam, csinosnak sem, kedvesnek kedves vagyok, de elég szókimondó. Szóval nem is értem, miért vonzom a férfiakat, egyszer megkérdeztem egy ilyen bámulót a munkahelyen, csak annyit mondott, téged mindenki meg akar dugni. Kösz, monogám kapcsolatban élek már 10+ éve. Előtte se voltam céda.

Pedig kihívóan sem öltözöm, nincs kivágott felső, sőt, van rajtam 20 kg plusz is. Na nekem ez teher, főleg úgy, hogy férjes, gyerekes 30+ asszony vagyok! Engem ne nézzen senki, ne üssön a fenekemre (ilyen is volt!!!!) ne csorgassák a nyálukat, mert zavar! Ne bámuljon a férfi!!!!! ZAVAR!

2021. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tulajdonképpen bambul és le se veszi rólam a szemét, az nagyon gáz, meg idegesítő, legszívesebben leráznám az illetőt.

Ha nem jön be nagyon, de nézeget, akkor kellemetlen, mert tudom hogy ha megszólít vagy ismerkedni akar, akkor valahogy vissza kell majd utasítanom, aminél ha kedves vagyok akkor nem értenek belőle, bunkó meg nem szeretek lenni.

Ha meg helyes, meg bejön akkor "zavarba gyüttem", és pánikolok, mert nem tudom mit kell csinálni. Én és a szociális élet...Ez az utóbbi forgatókónyv még soha nem jatszódott tovább, érthető miért.

2021. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!