Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az szégyen ha valakinek...

Az szégyen ha valakinek felnőttként nincs kocsija?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, van jogsim. Több mint 2 éve olyan helyen dolgozok ami a lakóhelyemtől 4 buszmegállónyira van, tehát busszal kb 10-15 perc forgalomtól függően.

Nem látom értelmét annak, hogy kocsit tartsak fenn. Viszont sokszor már szégyellni kell, ha valaki felhozza a témát, hogy nincs kocsim, mert rajtam kívül mindig mindenkinek van. Ha messzebb dolgoznék, vagy lesz majd gyerekem én is fogok venni, de ìgy nem akarok még erre költeni.


Ti mit gondoltok a témáról?


2021. febr. 25. 15:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#2: Én is születésemtől fogva utaztam kocsival mert volt a családunknak kocsija, de ez hogy függ össze a helyzetemmel?:D


Mindenkinek köszönöm a választ!:) Én is ìgy làtom, hogy egyelőre felesleges lenne azért kocsi,hogy egy 10 perces utat megtegyek oda meg haza. Vagy hogy itthon állna. Bolt is van a lakóhelyem közelében,posta stb. Mindent el tudok intézni. Csak a munkahelyemen is sokszor furán néznek rám,mert vannak ott olyanok akik a szomszéd utcába is kocsival mennek. Nekik fura, hogy én sétálok.

Az ingyenes parkolás miatt meg káosz parkolni egyébként is. A héten a főnököm fél óràt várt a belvárosban egy parkolóhelyre, aztán visszajött mérgesen, hogy képzeljem el milyen idegesítő ez a helyzet.


#8: Én is ìgy vagyok. Sosem kérem senkitől, hogy fuvarozzon bárhova. Sőt ha felajánlják, akkor is szoktam mondani, hogy semmi szükség engem hordozgatni. Én döntésem, hogy nincs kocsim. Ha akarok, majd veszek.

2021. febr. 25. 20:58
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, engem tényleg érdekelt volna hogy ki mondott neked ilyet, hogy ez ciki... :D

(#4)

2021. febr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja hát mondjuk a tanfolyamom ahova járok, ott cikinek tartják. Meg a főnököm gyerekei is tegnap kinevettek, hogy nincs kocsim. Ezért látom, hogy ez alap mindenkinél már.
2021. febr. 26. 08:42
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az szégyen, hogy valakinek ennyire balga gondolatai vannak.
2021. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Főnököd gyerekei? Ha elmúltak 12 évesek, akkor kínos, hogy még számon tartják, mi „ciki”, ha meg 12 alatt vannak, akkor nekik sincs kocsijuk (legfeljebb a szüleiknek).
2021. febr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!