Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van , hogy nagyon...

Az miért van , hogy nagyon sok ember bunkó?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem ez a probléma, de hogyha én valakivel rendes vagyok és jót teszek vele ( nem várom el hogy hálálkodjon vagy istenítsen , sőt még egy köszönöm sem kell) . Akkor miért bunkó velem az illető és miért hiszi azt , hogy ez alap dolog , hogy segítek rajta . A másik az , hogy ezek az emberek meg sírnak , ha valaki beszólt nekik , vagy ugyanúgy viselkedtek vele mint ők velünk . Ez miért van?

2021. febr. 26. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Rám is azt mondják, hogy bunkó vagyok... Nem is értem... 😀
2021. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Lehet nem akarta hogy segíts neki?
2021. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Én válaszolok a kérdésedre szivesen.Azért ilyenek mert önzőek és pofátlanok,ennyi.Nekem is volt hasonló ismerősöm és nem túl szépen váltunk meg egymástól.De!hozzáteszem ő is segített nekem nem keveset és én is neki de alapnak vette hogy én majd úgyis segítek.Segítettem is mindegy hány óra volt,akár éjszaka is ha úgy kívánta a helyzet.Csak utána beszólogatott nem túl szép dolgokat és én meguntam.Azt is hogy nagyrészt azt kellett csinálni szabad időnkben amit ő akart és ha nem volt kedvem akkor én voltam a béna de ha neki nem volt kedve az nem volt baj.Vagy ha nem értett vele egyet bárki akkor hevesen támadott és ha ezt visszakapta akkor fel volt háborodva nem kicsit.Ja és ha titkot osztottam meg vele és ő kikotyogta az nem volt baj.Én soha nem tettem ilyet ővele de ha megtettem volna esetleg akkor én lettem volna a közellenség.Szóval mindegy,értem miről beszélsz.Hagyni kell az ilyen embereket ha ilyet észlelsz.Ja annyi még hogy mikor beközöltem hogy pár napig ne beszéljünk akkor megkaptam hogy nálam rosszabb és gonoszabb emberrel még sohasem találkozott🤣🤣🤣Azóta hála az égnek még nem akart velem kapcsolatba lépni.Isten ments.....
2021. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es de akarta mert elvárta tőlem . Olyan ez neki , mint másnak a levegővétel ( ennyire alap dolog). Egyébként köszi a válaszokat
2021. febr. 26. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert így állnak ki magukért. Ők nem hagyják magukat. Mostanában ez a divat. És ezért ha kell, ha nem, ezt fogják csinálni. Régebben az emberek ki tudtak állni magukért, amikor kellett. Most meg csak extrém sértődősek.
2021. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és ha megkérdezed tőle jó indulatból , hogy hogy vagy akkor biztos csak te leszel extrém sértődős . Vagy ha tudod , hogy megsérölt valamije és megkérdezed , hogy jobban van -e az adott testrésze . Akkor biztos csak én reagálom túl , hogyha elkezd bunkózni , mert ő csak kiáll magáért.
2021. febr. 27. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!