Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősötök, hogyha...

Van olyan ismerősötök, hogyha megbántódik valamin akkor napokig flegmán beszél vagy éppen nem is szól semmit?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka?

Ha olyanja van nem is köszön, duzzog egész nap.(rokon) Ráadásul sokszor szinte teljesen ok nélkül. Ő sem tud mondani semmit, ha megkérdezzük mi a baj, mert apróságokról van szó, meg így "élvezi", hogy úgy beszél mindenkivel mint a kutyával, a saját szüleivel is.

Ezt hogyan lehet kezelni egy felnőtt férfinél? Nagyon idegesítő ez a viselkedés.


2021. febr. 26. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen.
2021. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem papám hajlamos megharagudni hosszabb időre. Egyszer még régen reggeliztünk a lecsó rácsöppent a ruhámra és dührohamot kaptam miatta. Emiatt papám másnak délutánig haragudott rám
2021. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem tudom elviselni ha megsértenek, ilyenkor meg úgy védekezek, hogy nem beszélek az illetővel. Egyszerűen nem akarom olyanokra pazarolni az időm akik megsértenek. Hülye szokás tudom, ez egy ilyen védelmi mechanizmus, hogy elkerüljem, hogy megint megsértsenek.
2021. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Erzelmileg labilis, gyerek szinten levo felnottek. Nem erdemes veluk foglakozni, sose fognak felnoni.
2021. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt. Ráadásul szegény olyan hülye volt, hogy mindig olyan dolgokon sértődött meg, amit ő értett félre. Az már nem jutott eszébe a kedvesnek, hogy rákérdezzen, csak feleslegesen elment napokra duzzogni. Nekem meg eszembe sem jutott közben, nem vagyok mazochista. A végén visszajött és úgy tett, mintha mi sem történt volna, hogy közben rájött, hogy ő a hülye, vagy kegyesen "megbocsájtott" nekem, azt sajnos sosem fogom megtudni. Addig játszottuk ezt, amíg egyszer nem jött vissza. Nem hiányzik különösebben a hülyesége :D
2021. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

A párom minimum egy napig nem szól hozzám ha megharagszik valamiért. De ez szerencsére nagyon ritkán fordul elő.

Az őrületbe kerget ezzel, de arra szoktam gondolni hogy még mindig jobb mintha ocsmányul beszélne velem, üvöltözne és eljárna a keze, ahogy a környezetemben tapasztaltam bizonyos pároknál.

Ő magába fojtja a dühét és inkább nem kommunikál velem amíg meg nem nyugszik, csak akkor "tér vissza" ha már képes emberi hangon beszélni velem.

Szerintem ezzel véd hogy ne sérüljek. Ha nem is feltétlenül tudatosan.

2021. febr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Noverem. Lenez. Keres ra okot, hogy sertve erezze magat. Sajnos szulo miatt muszaj beszelnem vele. Multkor azt hittem meg sem szolal. Ha beszel velem hisztisen, idegesen, tamadoan teszi.
2021. febr. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus személyiségzavar. Az illető direkt szereti sértve érezni magát, napokig, hetekig képes duzzogni. Az indok teljesen lényegtelen, az érzés a fontos. Szereti behódoltatni a környezetét.
2021. febr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk en mas vagyok. Ha megharagszom, igazabol soha tobbe nem akarok joban lenni, es ha elemkerul az illeto, akkor negativ erzeseim vannak. En csak arra vagyom, semmilyen kommunikacio ne legyen tobbet kozottunk, bekesen felejtsuk egymast el. Viszont rengeteg emberrel csinaltam.
2021. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!