Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek imponál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek imponál?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok!

170 cm magas!


Van egy 50-es gyorsaságim, yamaha tzr50....


Igazából az érdekelne hogy tetszenek- e a motoros fiúk? Megnézitek- e a motorját?


Ilyen válaszokat nem kérek hogy: ,,Ha jól nézki a fiú akkor igen".....



Nem párkapcsolat szempontjából kérdezem.



Példa: Van egy buszmegálló rengeteg fiatalal, köztük lányokkal is. Jön egy motoros aki megáll ott mert pl vesz fel pénzt a kártyájáról. Ott a megállónál az

Atm- automata. Akkor megnézitek- e? Ha igen, miért? Mi jár a fejetekbe?


Ma tipikusan ez történt velem. Mentem, sok fiatal a buszmegállóba (szép csajok) megálltam venni fel pénzt (ott volt az Atm) vettem fel pénzt tankolásra, és láttam hogy nézegetnek engem.


Szóval: miért nézitek? Ha igen, miért? Mi jár a fejetekbe?



2021. febr. 28. 14:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nekem simsonom van. Azt is megnézik. A motrot, nem engem. Illetve megjegyzik magukban: nem is tudtam, hogy ilyen pici motor is létezik.
2021. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
89%
Erõsen kisebbségi komplexust érzek.
2021. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%

Sok lány szereti a motorokat tehát simán lehet, hogy azért nézik meg.

De az tuti, hogy a hangja miatt nem esik le az álluk. Inkább azért néznek mert a motor maga jól néz ki. Vajon kilehet a sisak mögött?


tehát mindenképpen pozitívum ha motorozol. Csak a jövőben ha ez is cél, akkor próbálj legalább egy 300 as vagy 600 as mocit szerezni aminek már hangja is van.

2021. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
95%
Bocsánat én általánosítani fogok(24/L) utálom a motorosokat, akik feltűnősködnek, integetnek, közelítenek "poénosan", leszólítanak, vagy beszólnak valamit (amikor biciklizek akkor van hozzájuk 'szerencsém').
2021. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Én ilyenkor legfeljebb a motort nézem meg, mert némelyik elég vagányul fest, de nem különösebben érdekel, imponálni pedig főleg nem imponál, teljesen semleges.

23/L

2021. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én ezért vettem egyszer egy komoly autót, amikor még fiatalabb voltam hogy akkor majd jajj de nézni fognak, hát nem k..ra leszarták milyen kocsi van alattam.

Szerintem nőknél ez annyira nem fontos, ha egy Ferrarival jelensz meg azt már mondjuk észre veszik.

2021. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez még jó néhány évvel ezelőtt divatos volt, meg lehetett vele csajozni. 2004-2005 között nagyon sok fiatal csaj járt motoros találkozókra. Könnyen lehetett ismerkedni egy jobb motorral. 2014-2015 körül változtak a dolgok. Ma már szerintem nem menő a motor, meg inkább kinevetik a lányok, azért nézik meg. Változott a divat, ennyi. Ma inkább zöld rendszám táblás hibrid vagy teljesen elektromos autó, esetleg kerékpáros hipszter életmód a menő. A környezetvédelem nagyon divatos lett a nők körében, így ma sok fiatal lány lenézi és kineveti azokat, akik motorral vagy nagyobb autókkal járnak. Míg 10-12 évvel ezelőtt ha azt mondtam volna egy nőnek, hogy nincs autóm, kinevettek volna, ha ma hívok el valakit, úgy gondolják, hogy ez nagyon menő, környezetet védeni kell - mondják ők. Persze vannak olyan lányok is, akik kiírják társkereső oldalakra, hogy ők olyanokkal nem ismerkednek, akik harminc felett is BKV-val utaznak. Persze ez egy fogyatkozó kisebbség.
2021. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy nő azt nézi, hogy milyen fémváz van alattad, az a nő olyan is. Csak "arra" megy.
2021. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén engem nem hoz lázba. Nem is nagyon veszem észre a motorosokat az utcán, pláne nem is érdekel, ki ül rajta.


#6: igen észreveszem a Ferrarit, de engem inkább irritálna, mert azok az emberek, akik ilyen kocsival járnak, általában magamutogatóak, felszínesek, unalmasak és kompenzálnak ezerrel.

2021. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, a motorod miatt, vagy magad miatt szeressen a csaj?

Számít a motor, de nyilván te is. Szóval nem a motorod miatt fog összejönni veled a csaj :D Hacsak nem valami nagyon drága.

2021. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!