Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, nők! Nektek imponál...

Lányok, nők! Nektek imponál az, ha láttok egy veletek hasonló korú pasit könyvet olvasni, mondjuk a buszon, kávézóban, vagy akár egy parkban ülve?

Figyelt kérdés

Szimpatikusnak tűnik ez a szemetekben? Ha igen, akkor lehet, hogy megpróbálnátok akár beszélgetést is kezdeményezni vele?

Budapestre tervezek költözni a közeljövőben, és szabadidőmben sokszor szeretek könyveket bújni, és hát sokszor elképzelem, hogy milyen lenne, ha egyszer ennek apropóján ismerkednék meg egy szimpatikus emberrel :D Nem vagyok egyébként egy elvakult, sótlan könyvmoly, szeretek hétvégi estéken szórakozni és nem csak várni akarom a csodát ismerkedés terén, hanem én is aktívan tervezem majd kivenni a részem belőle. De mégis, sokszor azért jól esik ilyeneken elábrándozni :)



2019. júl. 19. 19:26
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
70%
Én is nagyon szeretek olvasni és azt is szeretem ha valaki más is szeret. Azt végképp értékelem ha ezt egy férfi teszi, persze ilyenkor mindig meg figyelem, hogy milyen könyvet olvas, mert az nagyon sok mindent elmond a személyiségéről.
2019. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
5%
Nem. Utálom, mikor valaki feltűnési viszketegségből kiül nyilvanos helyre olyat csinalni, amit otthon kellene. Nem értem, hogy wnnek mi értelme
2019. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6%
Nem nyűgözne le. Igazából csodálkoznék,hogy mekkora őskövület, amiért papír alapú könyvvel bajlódik, ráadásul még egy apró erkélye sincs, ahol fészket rakhatna és nyugiban olvasgathatna. Sajnálom, ha összetörtem az álmaidat, de ettől még nem leszel a nők számára kívánatosabb.
2019. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A nagy Levin ***** válasza:
87%
Én is sokat olvasok, főleg buszra várva és buszon, és mindig jó érzéssel tölt el,hogy rajtam kívül három-négy ember is így tesz a buszon. Mondjuk nekem eszembe sem jut ismerkedni velük.
2019. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A nagy Levin ***** válasza:
84%
Ja, én 46/f.
2019. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem jutna eszembe emiatt ismerkedni. Lehet megjegyezném, hogy na ő egy jó könyvet olvas vagy elkönyvelném magamnak, hogy rossz könyv választás, de egyéb módon nem jelentene előnyt, nem mennék oda. Pláne, hogy én is szoktam kinn olvasgatni, ha pl várom a hévet vagy picit nyugiba lennék, de haza menni még nincs kedvem és tudom, hogy engem pl kifejezetten zavarna, ha ilyenkor valaki odajönne hozzám ismeretlenül beszélgetni.
2019. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem nagyon imponál, nem szoktam ilyesmire figyelni. De az elképzelhető, ha mondjuk egy nyugisabb helyen látok valakit, aki a kedvenc könyvemet olvassa, odaszólok, milyennek látja a könyvet, tetszik-e neki. De nem ismerkedési szándékból, csak kíváncsiságból (és mert amúgy nincs kivel beszélnem ilyenekről)
2019. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
Számomra semleges lenne, de valószínűleg az lenne az első gondolatom a srácról, hogy nem egy beképzelt bunkó és talán valamennyire intelligens is. Mondjuk ez még nem adna okot arra, hogy megszólítsam, bár nagyon más sem, mert nagyon-nagyon visszahúzódó vagyok, szóval nálam az ilyen jellegű ismerkedés nem igazán jönne össze.
2019. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%

" Ha igen, akkor lehet, hogy megpróbálnátok akár beszélgetést is kezdeményezni vele?"

Nem, miért tenném? A könyvolvasás számomra egy teljesen hétköznapi elfoglaltság, van, aki olvas, van aki nem. Nem leszel attól extra különb, hogy olvasol. Igaz, még mindig jobb, mintha nem olvasnál.


Most ez olyan, hogy pl. ha te szeretsz bicajozni és látsz egy bicajos csajt, akkor most te őt leszólítod csak úgy random? Lehet, hogy te igen, mert pasi vagy, de ne várd el, hogy majd egy nő felkínálja csak így magát neked.

2019. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Nekem attól függően,h. mit olvas,lehet szimpatikus,de ezért nem szólítanék le senkit.
2019. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!