Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A héten sok embert láttam...

A héten sok embert láttam maszk nélkül ott, ahol ez amúgy kötelező. Most a jó idő miatt nem hordják? Vagy lemaradtam valamiről és nem kell hordani?

Figyelt kérdés
BKV-járatokon volt egy pár ilyen eset, de több kerületben, ahol elméletileg köztéren is kötelező maszkviselés van, nos ott sem csak a sportoló emberek nem viselték. Nem zavar, csak feltűnt. Ez a héten tapasztalt, szinte tavaszi idő miatt lehetett?
2021. febr. 28. 14:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ki van vele a tököm, most még hordom, de ha meleg lesz, max. zárt területeken fogom. Senki hülyesége miatt nem fogok a saját izzadtságomban úszni, így is iszonyatosan egészségtelen ez a vacak, tiszta pattanás leszek alatta, akármit csinálok. Rámegy a bőröm teljesen. Akinek nem tetszik, majd kikerül.

Egyébként én is megfigyeltem, amit a kérdező, tényleg sokkal több maszktalan pofát látok, mint eddig. Bármimet felteszem fogadásra: aki megkapta az oltást, akkor se fog maszkot hordani, ha fejreállnak körülötte, mert a legtöbbjük nem fogja fel, hogy ugyanúgy fertőz. Meg nem is érdekli őket. Lesz még balhé belőle elég.

2021. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kéne, de csomószor én sem hordom, mert egyik kerületben nem kell az utcán, akkor a másikban miért tegyem fel?, szemüveges vagyok, bepárásodik, buszról leszállva, úttesten átkelésnél balesetveszélyes, ráadásul gyerekkel ha közlekedek nem fogom veszélybe sodorni ez miatt; aztán még: az utcán mellettem liheg el a futó, rajta nincs maszk, mert sportol, én meg szenvedjek benne; én nem cigizek, a cigis zsinórban fújj a füstöt nyilván maszk nélkül, de én legyek maszkban, mert nem cigizek, röhej. Szóval a forgalmas utcák, busz, munkahely, bolt, úgy döntöttem bőven elég, a nemlétezőm kivan nekem is a maszkkal, meg az egésszel.
2021. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Valszeg igen, a jó idő miatt.
2021. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
El vannak tunyulva, kényelmesedve az emberek. Soha az életben semmi problémájuk nem volt, ha számukra a legnagyobb problémát egy rongydarab jelenti a képük előtt. Más nyüszítenek, ha valami kis dolgot csinálni kéne mondjuk 1-2 évig. Szánalmasak. Ez mondjuk általános morál, a munkahelyeken is azt látni, nagyon sokan kezdés után felmondanak, mert számukra megterhelő, hogy dolgozni is kell. Tehát ha nincs meg a teljes kényelem, akkor lázongás van.
2021. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
- Szólt a 14-es. A fotelhuszár.
2021. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15. Esetleg ellenérv, vagy valami? Élőben is elmondom másoknak, amit gondolok, te viszont kifejezetten butának tűnik. Neked mindenki fotelhuszár, aki nem ért egyet? Egy értelmes mondatot alig tudtál leírni, látod, egy maszktól már neked összedől a világ és öngyilkos akarsz lenni, mert 1-2 évig maszkot kell hordani, annyira megterhelő.
2021. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
* butának tűnsz
2021. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szánalmasok, akiknek a boldogságuk egy rongydarabtól függ, ami nem lehet ott a képük előtt. Ennyire nincs hobbijuk, életük, ami boldoggá tehetné őket.
2021. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

16os. Az érv hogy úgy mondottan nem a magad dolgával foglalkozol és öncélú igazságszolgáltatóként mentél a gyikra megváltani a világot. Ez még el is menne valami pozitív irányba ha legalább nem csak gyülölkődés áradna az irományodból, vagy egyáltalán valaki kért volna erre a szép eszmédnek kifejtésére :).


18-as.

Szánalmas aki itt a gyikon csak gyülölködik és kezzel fogható érvek nélkül a saját "hősi" nézetére hivatkozva szíd másokat. Esetleg nincs hobbid?

2021. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!