Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez alapján életképtelen lennék?

Ez alapján életképtelen lennék?

Figyelt kérdés

Elmentem egyetemre és elvégeztem egy piacképtelen szakot és most gyárban dolgozok. Ezzel igazából semmivel sem vagyok jobb azoknál, akik 8 általánossal dolgoznak ott. Nem értek konkrétan semmihez. És utálom is a munkám, a 3 műszakot, a fizetés se túl jó.

Nincsenek barátaim, sem párkapcsolatom, az emberi kapcsolatok kiépítése mindig is nagyon rosszul ment. A szüleimnél lakok, nagyon szeretnék elköltözni, de egy albérletre nincs pénzem.



2021. márc. 1. 16:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem mondanálak életképtelennek, inkább csak szerencsétlennek. Hoztál egy rossz döntést az életemben, ez rendben van. Az viszont nincs, hogy nem tudod megoldani.
2021. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

életedben*

Mindenki más hibázik, nem vagy ezzel egyedül. Miféle diplomád van? Mihez értesz?

2021. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

nekem az a szomorú, hogy attól gondolnád magad jobbnak, ha nem gyárban dolgoznál

nem gondolom, hogy életképtelen vagy, inkább azt, hogy nem tudod, hogy mennyi mindent tehetnél, hogy más legyen az életed, és talán azt is, hogy nem is vagy kíváncsi erre, sőt, valószínűleg hiába írja itt le neked bárki, nem fogsz tenni semmit, mert ha igazán szeretnél változtatni, akkor változtatnál magadtól, és nem ide írnál

2021. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Elmehetnék estire szakmát tanulni, de munka mellett szinte lehetetlen megoldani. Napi 17 órát venne igénybe utazással meg mindennel együtt és még nem vásároltam, nem főztem meg semmi
2021. márc. 1. 17:09
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

3

Azért valljuk be, gyárban az dolgozik (fizikai munkát), aki mást nem tud.

2021. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Közigazgatás-szervező diplomám van. EL tudnék helyezkedni ebben is, de keresnék 160 ezret, a gyárban ennél többet kepok.

Nem akkor érezném jobbnak magam, ha nem gyárban dolgoznék, hanem ha több pénzem lenne.

2021. márc. 1. 17:10
 7/25 A kérdező kommentje:
Meg van 2 nyelvvizsgám is, de a gyárban ez nem érdekel senkit
2021. márc. 1. 17:11
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
És mit csinál egy közigazgatás-szervező? Úgy értem, hogy milyen skilljeid vannak?
2021. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
És milyen nyelvvizsgáid? Csak azért kérdezem, mert a következő hónapokban valószínűleg szükségem lesz valakire egy nagyon jól fizető álláshoz, persze nem ígérek semmit.
2021. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#8

Semmilyen. Beülhetek egy kormányablakba vagy elmehetek egy önkormányzathoz garantált bérminimumért. Kb ezt tudja.

Angol és német középfok.

2021. márc. 1. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!